جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: دوشنبه 7 فوریه 2022 | 13:24 ب.ظ
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان اردبیل:

خواننده معروف زمینه‌ساز آزادی ۲۲زندانی در اردبیل شد

خواننده معروف زمینه‌ساز آزادی ۲۲زندانی در اردبیل شد مدیر نمایندگی ستاد دیه استان اردبیل گفت: آزادسازی ۲۲ زندانی جرائم غیرعمد و مالی در استان اردبیل به مناسبت گرامیداشت دهه فجر به مناسبت سالروز ولادت حضرت علی(ع) توسط هنرمند مردمی کشور محسن چاووشی در استان محقق شد.

کریم‌الله محبوبی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: آزادسازی ۲۲ زندانی جرائم غیرعمد و مالی در استان اردبیل به مناسبت گرامیداشت دهه فجر به مناسبت سالروز ولادت حضرت علی(ع) توسط هنرمند مردمی کشور محسن چاووشی در استان محقق شد.

وی بیان کرد: محسن چاووشی روز گذشته به مدت ۲ ساعت گلریزان آزادسازی زندانیان اردبیلی را در صفحه رسمی خود منتشر کرد که به همین منظور یک میلیارد ریال از سوی هوادارانش برای آزادسازی زندانیان جرائم مالی و غیرعمد استان اردبیل جمع‌آوری شد که این اقدامات شایسته تقدیر و قدردانی شد.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان اردبیل تصریح کرد: سه مرحله برای آزادسازی زندانیان جرائم مالی غیرعمد در استان اردبیل توسط این هنرمند محبوب و مطرح کشور برگزار شد و در مجموع مبلغی به میزان ۳ میلیارد و ۳۵۵ میلیون ریال از سوی هوادارانش برای آزادسازی ۴۹ زندانی جرائم مالی غیرعمد و مالی در استان به حساب ستاد دیه استان واریز شده است.

محبوبی بیان کرد: ۸۶ مددجوی جرائم غیرعمد مالی به دلیل مشکلات مالی و غیرعمد در حبس به سر می‌برند که به همین منظور ۳۸۰ میلیارد ریال برای آزادسازی آن‌ها اختصاص یافته است که خیران امسال زمینه آزادسازی ۱۶۸ نفر از زندانیان را با ۳۹۲ میلیارد ریال را فراهم کرده‌اند که این موضوع برای ما جزو اولویت‌های اساسی است.

وی تصریح کرد: تمام سعی و تلاش ما بر این است تا پایان سال زمینه آزادسازی زندانیان بیشتری را در استان فراهم کنیم و به تمامی اهداف خود در راستای کمک‌رسانی به نیازمندان مالی که به دلیل مشکلات مالی در زندان به سر می‌برند ورود جدی داشته باشیم که این موضوع به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است./تسنیم

کد خبر : 20445

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس