پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: دوشنبه 7 فوریه 2022 | 13:11 ب.ظ
استاندار اردبیل :

۳۲۰۰ میلیارد تومان طرح عمرانی در اردبیل افتتاح شد

۳۲۰۰ میلیارد تومان طرح عمرانی در اردبیل افتتاح شد استاندار اردبیل گفت: بسیاری از طرح‌های عمرانی استان با اعتباری در حدود ۳ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان در استان اردبیل مورد بهره‌برداری و افتتاح قرار گرفته که انتظار می‌رود این روند با جدیت اساسی و مهم ادامه داشته باشد.

سید حامد عاملی ظهر امروز در مراسم افتتاح طرح‌های دهه مبارک فجر در اردبیل اظهار داشت: بسیاری از طرح‌های عمرانی استان با اعتباری در حدود ۳ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان در استان اردبیل مورد بهره‌برداری و افتتاح قرار گرفته که انتظار می‌رود این روند با جدیت اساسی و مهم ادامه داشته باشد.

وی بیان کرد: اشتغال‌زایی برای ۷۰۰ نفر در استان اردبیل با اجرای ۶۵ طرح اقتصادی در استان برای ما بیش از هر مسئله دیگری حائز اهمیت است که در این زمینه با تمهیدات به عمل آمده توانسته سرمایه‌گذاری‌های خوبی برای استان داشته باشیم و با حمایت بخش خصوصی اقتصاد و اشتغال استان را تحول بخشیم.

استاندار اردبیل تصریح کرد: صندوق کارآفرینی امید توانسته در اجرای بسیاری از طرح‌های استان به خصوص در مناطق محروم و روستایی برنامه‌ریزی‌های مناسبی داشته باشد که در این زمینه دستورات لازم صادر شده و ما به اجرای این طرح‌ها به عنوان منشا خیر و برکت می‌نگریم و برنامه‌های خود را در این زمینه اجرایی می‌کنیم.

عاملی اظهار کرد: جدیت و اهتمام ویژه در اجرای برنامه‌ها و طرح‌ها بیش از هر مسئله دیگری برای ما حائز اهمیت و اساسی است و به همین منظور به استانی همانند اردبیل که دارای ظرفیت‌های بالقوه‌ای در تمامی حوزه‌هاست باید به صورت گسترده و با نگاه عمیق و ویژه نگریسته شود و اختصاص اعتبارات به صورت ویژه انجام یابد.

وی تصریح کرد: توجه به استان‌های کم‌برخوردار جزو اولویت‌های اساسی و ویژه است و تمام سعی و تلاش ما بر این است تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی جامه عمل بپوشانیم که این موضوع در حال حاضر باید مورد توجه مسئولان و دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد./تسنیم

کد خبر : 20442

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس