جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: دوشنبه 7 فوریه 2022 | 13:08 ب.ظ
نماینده مردم اردبیل در مجلس:

زیرساخت‌های خوبی برای استان اردبیل در حال ایجاد است

زیرساخت‌های خوبی برای استان اردبیل در حال ایجاد است نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین در مجلس گفت: دولت سیزدهم در حالی اداره مملکت را به دست گرفت که ۵۳ درصد مردم کشور در بورس درگیر بودند و باید مدیران نسبت به تامین ضرر و زیان مردم اقدامات لازم را انجام دهند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدکاظم موسوی  اظهار داشت: مجلس ریل‌گذار خدمتگزاری است که احساس می‌شود حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی به ضرر مردم باشد و رفاه مردم را نتواند ایجاد کند که در این زمینه امری لازم و ضروری است تا چکش‌کاری‌های لازم در راستای ساماندهی وضعیت موجود مبنای کار باشد.

وی ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر نیز بیان کرد: چهل و سه سال از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد و در طی این مدت زمینه خدمت و همراهی با مردم بیش از پیش فراهم شده است و شاهد گسترش روزافزون کشور و استانمان در سال‌های اخیر هستیم اما باید همچنان اهتمام جدی در این زمینه ادامه‌دار باشد.

موسوی اظهار کرد: خدمت به مردم در زمان بارش سنگین برف نیز نمود کامل این امر بود که سپاه و بسیج و دستگاه‌های اجرایی در راستای حل مشکلات مردم گام برداشتند و در این زمینه اختصاص ۱۰ دستگاه ماشین‌آلات سنگین برای جمع‌آوری برف به استان توسط وزیر کشور رقم خورد که برای استان بسیار مهم و حائز اهمیت است.

وی تصریح کرد: ایران اسلامی به دشمنان نشان داده که مقاومت ملت ایران همیشه دشمنان را شکست خورده خواهد کرد و دشمنان به این موضوع اعتراف کرده‌اند که علی‌رغم آمادگی‌ها نتوانسته‌اند به اهداف شوم و پلید خود دست یابند.

نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین در مجلس گفت: در حال حاضر زیرساخت‌های جدیدی برای استان تعریف شده که این موارد سبب شده تا خون جدیدی در رگ استان تزریق شود و در این زمینه نیاز است با اختصاص اعتبارات لازم گزارشات لازم توسط مسئولان استان به نمایندگان ارائه شود و آمادگی‌های لازم برای تامین اعتبارات مورد نیاز وجود داشته باشد.

موسوی در ادامه با اشاره به مشکل بورس نیز بیان کرد: دولت سیزدهم در حالی اداره مملکت را به دست گرفت که ۵۳ درصد مردم کشور در بورس درگیر بودند که به همین منظور امری لازم و ضروری است تا مدیران نسبت به تامین ضرر و زیان مردم اقدامات لازم را انجام دهند و وزیر اقتصاد نیز در این زمینه باید اهتمام جدی داشته باشد.

موسوی گفت: یکی از پروژه‌های مهم استان برای تامین زیرساخت پتروشیمی خط لوله بزرگ اتیلن غرب به استان اردبیل است که در این زمینه نیز تمهیدات لازم به عمل آمده و وزیر نفت نیز برای اجرایی شدن این پروژه از وزیر نفت مصوبه گرفته‌ایم تا بتوانیم نسبت به مصارف کشاورزی و صنعتی برنامه‌های خوبی داشته باشیم./تسنیم

کد خبر : 20439

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس