پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: شنبه 5 فوریه 2022 | 22:13 ب.ظ
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی اردبیل:

اولویت اصلی در افتتاح پروژه‌های اردبیل طرح‌های اشتغال‌زاست

اولویت اصلی در افتتاح پروژه‌های اردبیل طرح‌های اشتغال‌زاست رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: اولویت اصلی ما در افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌ها طرح‌های دارای اشتغالزایی است.

داود شایقی اظهار کرد: تمام تلاش دولت در استان‌ها رونق اشتغال و کاهش آمار بیکاری است.

وی خاطرنشان کرد: تحول در حوزه اشتغال و اقتصاد استان در گرو حمایت از طرح‌های بزرگ تولیدی و واحدهای صنعتی است تا بتوانیم سیمای اشتغال استان را متحول کنیم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل با اشاره به اینکه کاهش آمار بیکاری باید با برنامه‌ریزی‌های مدون انجام شود، گفت: ۴۰۰ طرح و پروژه مهم اقتصادی با ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در دهه فجر در اردبیل افتتاح می‌شود که بخش عظیمی از این پروژه‌ها به ارتقای اشتغال در استان منجر خواهد شد.

شایقی اضافه کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید با اتحاد و همدلی تنها با یک هدف واحد در مسیر اعتلای استان قدم بردارند چرا که مطالبه و دغدغه اصلی مردم از مسئولان بحث کارآمدی و نتیجه اقدامات است که تأمین نیازها برای نسل امروزی و آینده باید مدنظر قرار گیرد.

بیش از ۴۰۰ پروژه در دهه فجر افتتاح می‌شود

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: همزمان با دهه فجر در استان اردبیل بیش از ۴۰۰ طرح و پروژه عمرانی افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

شایقی اظهار کرد: این پروژه‌ها از محل منابع ملی، استانی، سفر ریاست جمهوری و … است که در شهرستان‌های مختلف استان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه اغلب این پروژه‌ها خدماتی و با اعتبارات مصوب بهره‌برداری می‌شود، خاطرنشان کرد: پروژه‌ها و طرح‌های عمرانی در مرکز استان با حضور استاندار و در شهرستان‌ها با حضور فرمانداران افتتاح می‌شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل اعتبار صرف شده برای این ۴۰۰ پروژه را یادآور شد و بیان کرد: این طرح‌ها و پروژه‌های مهم اقتصادی با هزینه بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در سطح استان به بهره برداری می‌رسد.

شایقی خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را عبادت دانست و تصریح کرد: مردم به عنوان ولی نعمتان نظام برای پشتیبانی و دفاع از آن تا پای جان ایستاده و شهدای عزتمندی را تقدیم کردند و امروز برای ما کارگزاران نظام خدمت به این قشر شریف عبادت محسوب می‌شود.

کد خبر : 20414

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس