جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه 2 فوریه 2022 | 20:22 ب.ظ
امام جمعه اردبیل:

انقلاب اسلامی هویت مخدوش شده ایرانیان را احیا کرد

انقلاب اسلامی هویت مخدوش شده ایرانیان را احیا کرد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: انقلاب اسلامی در حساس‌ترین مقطع هویت مخدوش شده ایرانیان را در چینش ملت‌ها احیا کرد تا از سقوط و انحطاط نجات پیدا کنیم.

آیت الله سیدحسن عاملی ظهر سه‌شنبه در آغازین روز دهه فجر و دیدار با مدیران و کارگزاران نظام در اردبیل اظهار کرد: در دوره قاجار و شاهنشاهی کشور ایران آسیب‌های مختلف مادی و معنوی به خود دید و بیش از هر زمان دیگر عزت و عظمت ملت ایران در معرض خدشه قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: در شرایطی که در تحولات و چینش ملت‌ها ایران هیچ نقشی بازی نمی‌کرد امام راحل با برافراشتن پرچم مدیریت معنوی و ارزشی سعی کرد تا بار دیگر مواریث گرانسنگ این کشور را مورد صیانت قرار دهد.

امام جمعه اردبیل افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف دستاوردهای عظیمی نصیب ملت ایران شد که مهمترین آن با تکیه بر سه شعار جمهوریت، اسلامیت و آزادگی بود که ثمره آن را امروز در همه حوزه‌ها شاهد هستیم.

آیت الله عاملی بیان کرد: آنچه که ملت ایران را در دوران ستمشاهی رنج می‌داد سلطه نظام غرب بر این کشور و بی احترامی به جایگاه ملت ایران بود که به بهای اندک سعی می‌کردند تا داشته‌ها و ثروت‌های این کشور را به یغما ببرند.

وی ادامه داد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در مقطع حساس به ویژه جنگ هشت ساله و دوران سازندگی ملت ما توانستند با اتحاد و همدلی در برابر همه هجمه‌ها بایستند و دوره جنگ سخت، نیمه سخت و نرم را با حفظ هویت انقلابی و ارزشی سپری کنند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان اردبیل تصریح کرد: در مقطع کنونی نیز دشمنان قسم خورده انقلاب آستین بالا زدند تا در جنگ تمام عیار اقتصادی و روانی جمهوری اسلامی ایران را به زانو درآورند که قطعاً در این برهه نیز با ناکامی روبرو خواهند شد.

آیت الله عاملی از مسئولان و مدیران استان خواست؛ از فرصت دهه فجر برای بیان دستاوردهای ۴۳ ساله انقلاب اسلامی استفاده کنند تا مردم بیشتر با این کارنامه نظام اسلامی آشنا شوند.

کد خبر : 20344

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس