پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه 2 فوریه 2022 | 20:10 ب.ظ
مدیرکل ورزش و جوانان اردبیل خبر داد؛

اختصاص ۸ میلیارد تومان برای نوسازی خانه جودوی اردبیل

اختصاص ۸ میلیارد تومان برای نوسازی خانه جودوی اردبیل مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: ‌از محل سفر رئیس جمهور ۸ میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز و بازسازی خانه جودوی استان اردبیل در نظر گرفته شده است.

سجاد انوشیروانی عصر چهارشنبه در جلسه مجمع انتخاباتی هیئت جودوی استان اردبیل در سالن اجتماعات رضازاده اظهار کرد: امیدواریم با تلاش و پیگیری وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون جودو موضوع تعلیق این رشته ورزشی در عرصه بین‌المللی برطرف شود تا جودوکاران توانمند کشور و استان اردبیل بتوانند در المپیک و مسابقات جهانی خوش بدرخشند.

وی با تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تصریح کرد: به برکت جمهوری اسلامی ایران ورزشکاران در عرصه‌ها و میادین جهانی و بین‌المللی خوش درخشیده و اجازه ندادند تا با رویارویی ناجوانمردانه با ورزشکاران رژیم صهیونیستی عزت و عظمت امت اسلامی بشکند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: قطعاً با تلاشی که مسئولان کشوری و همچنین خانواده جودو انجام خواهند داد، با همدلی و هم افزایی در سطح ملی و استانی برنامه‌های توسعه‌ای و تعالی‌بخش در رشته جودو اجرا و بیش از گذشته مدال‌آوری را در این رشته ورزشی شاهد خواهیم بود.

انوشیروانی به اهمیت رشته مدال‌آور جودو و توانمندی جوانان و نوجوانان در این رشته اشاره کرد و افزود: با توجه به استقبال خوب جوانان استان در رشته جودو با همراهی استاندار اردبیل از محل سفر رئیس جمهور ۸ میلیارد تومان منابع به نوسازی خانه جودو اختصاص پیدا می‌کند که امیدواریم در سال آینده عملیات بازسازی و بهسازی به سرانجام برسد.

وی مسیر روشن رشته جودو را در استان با افزایش تعداد ورزشکاران این استان در ترکیب تیم ملی یادآور شد و خاطر نشان کرد: با توجه به حضور قهرمان جودو در رأس فدراسیون قطعاً این رشته ورزشی روزهای درخشانی را در پیش رو خواهد داشت و ما در استان اردبیل نیز کمک می‌کنیم تا رشته جودو به رشته پرآوازه و مدال‌آور در ورزش قهرمانی استان تبدیل شود.

انوشیروانی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: با احصا مشکلات و نارسایی‌ها قطعاً رئیس هیئت با انگیزه مضاعف تلاش خواهد کرد تا در همه شهرستان‌ها این رشته ورزشی را فعال کرده و بیش از هر زمان دیگر مدال‌آوری‌ها و قهرمانی‌های جوانان و نوجوانان را در این رشته ورزشی شاهد باشیم.

وی بیان کرد: در ۲۳ ماه مسئولیت در اداره کل ورزش و جوانان سعی کردیم تا در حوزه‌های مختلف مشکلات و کمبودها را شناسایی و قدم در حل این مشکلات بگذاریم و قطعاً به تعهدات خود نیز عمل خواهیم کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل از رئیس فدراسیون جودو خواست تا در تأمین تجهیزات و امکانات به ویژه لباس جودوی ورزشکاران همراهی خوبی را با این مجموعه انجام دهد.

کد خبر : 20337

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس