پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: جمعه 21 ژانویه 2022 | 15:31 ب.ظ
استاندار اردبیل:

تامین ماشین‌آلات و تجهیزات راهداری از نیازهای ضروری استان است

تامین ماشین‌آلات و تجهیزات راهداری از نیازهای ضروری استان است استاندار اردبیل با اشاره به بارش شدید برف در روزهای اخیر و کمبود ماشین آلات برفروبی و راهداری تاکید کرد که تلاش در جهت تامین و آماده‌سازی تجهیزات مقابله با بحران در استان از نیازهای ضروری است.

سید حامد عاملی پنجشنبه شب در جلسه مدیریت بحران در محل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای افزود:با وجود کمبود امکانات و تجهیزات، نیروهای امدادی و راهداری در مدیریت جاده های  ارتباطی استان از هیچ تلاشی دریغ نکردند.

وی با تاکید بر همکاری دستگاه‌های اجرایی در تامین تجهیزات و اقلام،  آمادگی دستگاه‌های مختلف امدادی ، صمت، آب،  برق، گاز و اورژانس را در فراعهم کردن وضعیت عادی در استان ضروری خواند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان نیز در این جلسه گفت: در حال حاضر تردد در تمام جاده‌های اصلی و فرعی  به غیر از اسالم _ خلخال جریان دارد.

کلیم الله وثوقی افزود: تلاش برای بازگشایی جاده‌های روستایی نیز انجام شده و ۱۱۸ راه روستایی مسدود است که  روز جمعه اقدامات بازگشایی انها ادامه می‌یابد.

بارش برف سنگین در اردبیل که ارتفاع آن دربرخی مناطق به بیش از یک متر نیز رسیده است طی هفته جاری موجب بروز مشکلات بسیاری در تردد  جاده‌ای و حتی دروه شهری  شد.

کولاک شدید در روزهای اخیر بارها جاده های روستایی را مسدود کرده و در سطح شهر اردبیل نیز انباشت برف موجب اختلال در تردد خودروها و حتی شهروندان شده است.

از بامداد جمعه با قطع بارش برف هوای بسیار سرد بر استان حاکم شده و دمای هوا بین ۶ تا ۲۲ درجه زیر صفر در مناطق مختلف استان در نوسان است./ایرنا

کد خبر : 20304

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس