پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 20 ژانویه 2022 | 22:18 ب.ظ
فرمانده سپاه اردبیل خبر داد؛

بسیج امکانات و تجهیزات سپاه برای برف روبی راه‌های روستایی اردبیل

بسیج امکانات و تجهیزات سپاه برای برف روبی راه‌های روستایی اردبیل فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: امکانات و تجهیزات تیپ ۳۷ سپاه حضرت عباس (ع) برای برف روبی و بازگشایی راه‌های روستایی اردبیل بسیج شده است.

سردار غلامحسین محمدی اصل عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به دنبال بارش سنگین برف و کولاک شدید در استان، امکانات و تجهیزات مهندسی تیپ ۳۷ سپاه حضرت عباس (ع) استان برای برف روبی شهر اردبیل و بازگشایی راه‌های روستایی استان بسیج شده است.

وی بیان کرد: با توجه به حجم زیاد برف در شهر اردبیل، از روزهای نخست، امکانات و تجهیزات مهندسی رزمی تیپ ۳۷ سپاه حضرت عباس (ع) را برای تسریع در روند برف روبی و کمک به مجموعه شهرداری اردبیل پای کار آوردیم و همچنان این روند ادامه دارد.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل تصریح کرد: بعد از بلوک بندی شهر اردبیل و تشکیل اکیپ‌ها، درخت تکانی و برف روبی معابر شهری نیز با بهره گیری از توان انسانی و تجهیزاتی ستاد سپاه استان، تیپ ۳۷ حضرت عباس (ع)،گردان‌های امام حسین (ع) و فاتحین، ناحیه مقاومت بسیج و گروه‌های جهادی شهرستان اردبیل انجام گرفت.

بسیج امکانات و تجهیزات سپاه برای برف روبی راه‌های روستایی اردبیل

محمدی اصل افزود: به دنبال بسته شدن راه مواصلاتی تعدادی از روستاهای استان، بازگشایی راه‌های روستایی در حوزه استحفاظی شهرستان‌های اردبیل و نیر توسط ماشین آلات سنگین مهندسی رزمی تیپ ۳۷ سپاه حضرت عباس (ع) در حال انجام است و علاوه بر این شهرستان‌ها، با راهداری استان نیز همکاری لازم انجام می‌گیرد.

وی گفت: در شهرستان‌های درگیر برف و کولاک نیز از ظرفیت‌های موجود در نواحی مقاومت بسیج، برای برف روبی معابر عمومی و درخت تکانی برای جلوگیری از شکستن درختان استفاده می‌شود.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل بیان کرد: امداد رسانی به خودروهای گرفتار شده در مسیر و در داخل شهر اردبیل توسط گروه جهادی تیپ ۳۷ سپاه حضرت عباس (ع)،حضور گروه‌های جهادی یگان رزم با خودروهای تاکتیکی در جاده‌های منتهی به شهر اردبیل برای امداد رسانی به خودروها، انتقال برف‌های دپو شده از سطح شهر اردبیل، بازگشایی جاده اردبیل _کورائیم به طول ۳۰ کیلومتر و راه‌های فرعی و روستایی، از جمله اقدامات سپاه و بسیج است.

محمدی اصل عنوان کرد: بسیج و سپاه خادم و خدمتگزار است و در شرایط سخت و بحرانی بر خود وظیفه می‌داند که در کنار ولی نعمتان انقلاب باشد.

کد خبر : 20288

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس