جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 20 ژانویه 2022 | 22:15 ب.ظ
به دلیل بارش برف و شرایط نامساعد جوی؛

آزمون‌های داوری و نیروهای افتخاری شورای حل اختلاف اردبیل لغو شد

آزمون‌های داوری و نیروهای افتخاری شورای حل اختلاف اردبیل لغو شد رئیس جهاد دانشگاهی اردبیل از لغو آزمون‌های داوری، میانجی‌گری و نیروهای افتخاری شورای حل اختلاف در استان خبر داد.

مهران اوچی اردبیلی با اعلام این خبر افزود: نظر به وضعیت نامطلوب و نامساعد شرایط جوی و بر اساس نظر مدیریت آزمون و طبق هماهنگی‌های انجام گرفته با دادگستری استان و حل اختلاف کشور این آزمون لغو گردید که زمان جدید آن متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وی با بیان اینکه برای شرکت در آزمون داوری، میانجی‌گری و نیروهای افتخاری شورای حل اختلاف ۹۳۱ نفر از استان اردبیل ثبت‌نام کرده بودند، خاطرنشان کرد: از این تعداد ۳۷۸ نفر خانم و ۵۵۳ نفر مرد بودند.

رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل اضافه کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته قرار بود این آزمون توسط جهاد دانشگاهی و بە صورت همزمان با ۳۱ استان کشور، روز جمعه اول بهمن ماه در دانشگاه‌های پیام نور و محقق اردبیلی برگزار شود که به دلیل برودت هوا و بارش شدید برف و شرایط جوی حاکم در استان لغو شد.

اوچی اردبیلی تصریح کرد: ضمناً هر گونه تغییر در شرایط از طریق سایت مرکز آزمون به آدرس https://hrtc.ir/ و یا سیستم پیامکی ( با سرشماره مرکز آزمون به شماره ۹۸۲۱۶۶۴۶۱۷۱۲) اطلاع رسانی خواهد شد.

کد خبر : 20285

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس