جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 20 ژانویه 2022 | 22:04 ب.ظ
استاندار اردبیل:

تربیت نسل طراز انقلاب نیازمند تحول در آموزش و پرورش است

تربیت نسل طراز انقلاب نیازمند تحول در آموزش و پرورش است استاندار اردبیل گفت: تربیت نسل سالم و در طراز انقلاب اسلامی نیازمند تحول در آموزش و پرورش است.

سید حامد عاملی شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش که به صورت ویدئو کنفرانس با حضور وزیر کشور برگزار شد، اظهار کرد: مشکلات زیادی در حوزه آموزش و پرورش داریم و لازم است با تحول‌گرایی در این عرصه، باید در تربیت نسلی که کشور را به بهترین وجه اداره کنند، برنامه‌ریزی و اقدام شود.

وی با بیان اینکه تحول در این زمینه لحظه‌ای اتفاق نمی‌افتد، تصریح کرد: توجه به برقراری عدالت آموزشی و توزیع متناسب امکانات آموزشی برای کشف استعدادهای دانش‌آموزان مناطق محروم از جمله گام‌های مورد نیاز برای تحول در تربیت نسل آینده است.

استاندار اردبیل تولید ثروت برای آینده کشور را در گرو تربیت نسل خلاق دانست و گفت: باید با برنامه‌ریزی جدی در این حوزه توجه ویژه‌ای به پرورش خلاقیت‌ها شود.

عاملی ارکان تحول در حوزه آموزش و پرورش را شوراهای آموزش و پرورش اعلام کرد و افزود: باید نقش تصمیم‌سازی به شوراهای آموزش و پرورش داده شده و از ظرفیت‌های این شورا در رفع آسیب‌های حوزه آموزش استفاده شود.

استاندار اردبیل با اشاره به افت تحصیلی در ایام کرونا و نفوذ فرهنگ‌های غلط رفتاری و اخلاقی در بین دانش‌آموزان، تحول در این عرصه را نیازمند اقدام جهادی دانست.

کد خبر : 20272

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس