یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: شنبه 15 ژانویه 2022 | 00:26 ق.ظ

هیات رییسه شورای ائتلاف با نمایندگان اردبیل دیدار کردند

هیات رییسه شورای ائتلاف با نمایندگان اردبیل دیدار کردند دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل از دیدار هیات رییسه شورای ائتلاف با نمایندگان مرکز استان در شامگاه روز پنجشنبه ۲۳ دی ماه خبر داد.

میرفخرالدین زاهد گفت: دیدارهای شورای ائتلاف با نمایندگان استان در دو قالب «اعضای شورای استان یا شهرستان مربوطه» و «اعضای هیات رییسه استان» به صورت مستمر برگزار می شود.
وی اظهار داشت: دیدار هیات رییسه شورای ائتلاف در راستای پیگیری مباحث و مطالبات مطرح شده در جلسات عمومی شورای ائتلاف استان صورت می گیرد.
زاهد با بیان اینکه در همین راستا با آقایان نیکزاد و موسوی شامگاه روز پنجشنبه دیدار مفصل با حضور هیات رییسه انجام شد، گفت: اوایل هفته پیش رو دیدار با سایر نمایندگان استان نیز صورت خواهد گرفت.
دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان ادامه داد: تاکید بر ضرورت وحدت نمایندگان استان، اهمیت ایجاد فهم مشترک و هم افزا بین نمایندگان و مسوولین استان، مطالبه مسایل مهم و اساسی مرتبط با پیشرفت و توسعه استان و شهرستانها و ضرورت اصلاح و ترمیم مدیریت های ارشد و میانی استان و شهرستانها محور بحث های دو جلسه اخیر بود.
وی با بیان اینکه، نمی توان اختلاف سلیقه ها را به عنوان اختلاف قلمداد کرد، ادامه داد: اعضای مجمع نمایندگان استان همدل و متفق عزم جدی و راسخ برای یاری دولت در استان و کشور دارند و همه تلاش های خود را در این زمینه به کار بسته اند تا مشکلات مردم مرتفع گردد .
زاهد با بیان اینکه مواردی که نمایندگان استان در حوزه تغییر و تحولات مدیریتی پیگیری می کنند به عنوان مطالبه نیروهای انقلابی است نه مسایل شخصی آنها، ادامه داد: در طول دو سال اخیر قاطبه نیروهای انقلابی استان و شهرستانها تغییرات مدیریتی را به عنوان یک راهکار مهم برای تحول در سطح استان از نمایندگان مطالبه کرده اند و این دغدغه ها از سوی نمایندگان در حال پیگیری است و ممکن است در راستای تحقق خواست های عمومی نیروهای انقلابی موانعی نیز به وجود آید که تلاش برای رفع آنها، تنش هایی را نیز به وجود آورد.
زاهدگفت: شورای ائتلاف از همه نمایندگان استان درخواست نموده که لیست نیروهای مدنظر خود را جهت بررسی و پیگیری بهره گیری از توان مدیریتی آنها ارائه نمایند اما قاطبه آنها اعلام کردند هر نیروی که مدنظر و مورد تایید شورای ائتلاف باشد مورد حمایت ما نیز خواهد بود که این نشان می دهد نمایندگان استان هیچ پیگیری شخصی در حوزه تغییرات مدیریتی ندارند.
وی به نتایج نشست دیروز هیات رییسه شورای ائتلاف با دو نماینده اردبیل گفت: از مجموع مذاکرات حضوری دیروز با آقایان نیکزاد و موسوی و مذاکرات تلفنی با سایر نمایندگان استان، راهکار مناسبی برای پیگیری و ایجاد فهم مشترک بینومجمع محترم نمایندگان و نیروهای انقلاب با نماینده عالی دولت در روند تغییرات مدیریتی در حال احصاست که اوایل هفته آینده نهایی و تقدیم استاندار محترم خواهد شد.
زاهد به ضرورت همدلی همه نیروهای انقلاب در این برهه حساس تاکید کرد و ادامه داد: معیشت مردم اولویت اصلی ماست و نماینده عالی دولت و همه نمایندگان استان را در راستای کمک به حل معضلات اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی همراهی و حمایت می کنیم و باور داریم جریانی تلاش دارد تا موفقیت های دولت و مجلس انقلابی را در عرصه های مختلف با طرح مسایل حاشیه ای، تحت تاثیر قرار دهد.
وی گفت:بیش از ۱۵ هزار نیروی انقلابی توسط شورای ائتلاف در سطح استان و شهرستان ها به صورت رسمی ساماندهی شده اند که با برنامه ریزی های انجام شده این تعداد به ۳۰ هزار نفر خواهد رسید و با یاری خداوند متعال، فصل جدیدی از خدمت و تحول توسط نیروهای مردمی و جهادی در استان رقم می خورد.

کد خبر : 20256

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس