پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: یکشنبه 9 ژانویه 2022 | 12:59 ب.ظ

مسئولان دیدار با خانواده‌های معظم شهدا را هرگز فراموش نکنند

مسئولان دیدار با خانواده‌های معظم شهدا را هرگز فراموش نکنند امام جمعه اردبیل با بیان اینکه مسئولان دیدار با خانواده‌های معظم شهدا را هرگز فراموش نکنند، گفت: تک تک ما در قبال شهدای والامقام رسالت و وظایف خطیر و حساسی بر عهده داریم که باید مورد توجه واقع شود.

آیت‌الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان اردبیل صبح امروز در دیدار با خانواده شهید والامقام قادر عبداللهی در اردبیل اظهار داشت: برکت خون پاک شهدای والامقام ما را به ظهور حضرت ولی عصر(عج) وصل می‌کند که به همین منظور امری لازم و ضروری است تا  فرهنگ ایثار و شهادت و احساسات و فرهنگ والدین و فرزندان و خانواده‌های شهدا در جامعه امروزی انتقال یابد.

وی بیان کرد: مادران و پدران شهید همواره در غم و غصه فرزندان خود عمرشان را طی کرده‌اند و رنج‌های بسیاری را متحمل شده‌اند که به همین منظور به عنوان ولی نعمتان ما هستند و نباید ولی نعمت‌ها را فراموش کنیم چرا که هر چه داریم مدیون و مرهون خون پاک شهدای والامقام هستیم و این امری بسیار مهم و اساسی است.

امام جمعه اردبیل تصریح کرد: شهدای والامقام کشورمان برای دستیابی به عزت و سربلندی کشور جانشان را فدا کرده‌اند که به برکت خون پاک شهیدان والامقام دشمنان اجازه تعرض به کشور ما را ندارند و بی‌شک شهیدان همواره زنده هستند و برکت و خوبی‌های شهیدان در هر لحظه شامل حال ما می‌شود و این مهم به خاطر ارزش و قداست شهدای والامقام است.

عاملی اظهار کرد: امید می‌رود در راستای رفع مشکلات موجود دست به دامان شهدای والامقام شویم و برگزاری یادواره‌های شهدا و دیدار با خانواده‌های معظم شهدا را هرگز به باد فراموشی نسپاریم چرا که تک تک ما در قبال شهدای والامقام رسالت و وظایف خطیر و حساسی بر عهده داریم که باید مورد توجه واقع شود.

وی تصریح کرد: ادامه راه شهدای والامقام برای ما بیش از هر موضوع دیگری حائز اهمیت است و در این زمینه صیانت و نگهداری از دستاوردهای شهدای والامقام نیز امری بسیار مهم و اساسی است که باید در دستور کار قرار گیرد تا بتوانیم با صیانت از آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم.

 

کد خبر : 20233

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس