سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: یکشنبه 9 ژانویه 2022 | 12:50 ب.ظ
استاندار اردبیل:

دستگاه‌های اجرایی اردبیل کارهای خود را به گروه‌های جهادی ارجاع دهند

دستگاه‌های اجرایی اردبیل کارهای خود را به گروه‌های جهادی ارجاع دهند استاندار اردبیل گفت: خواستار پیگیری مشکلات از سوی جهادگران هستیم که در این زمینه انتظار می‌رود دستگاه‌های اجرایی کارهای خود را به گروه‌های جهادی ارجاع دهند.

سیدحامد عاملی پیش از ظهر امروز در نشست با جهادگران استان اردبیل اظهار داشت: تهیه بانک اطلاعاتی برای احصای نیازمندی‌های مناطق مختلف استان به درخواست گروه‌های جهادی جزو اولویت‌های اساسی و مهم است که در این زمینه گره‌گشایی از مشکلات دیگران و خدمت بی‌چشم و داشت به همگان جزو اقداماتی است که در بین نیروهای جهادی دیده می‌شود.

وی بیان کرد: تشکیل مجمع مشورتی و هماهنگی با گروه‌های جهادی جزو اولویت‌های اساسی است که در این زمینه ایجاد ارتباط بین دستگاه‌های اجرایی و گروه‌های جهادی در گسترش فرهنگ نوع‌دوستی و در جامعه تاثیرگذار است که به همین منظور دستگاه‌های اجرایی با شناسایی ظرفیت واگذاری کارهای خود به دنبال رفع مشکلات مردم هستند.

استاندار اردبیل ادامه داد: خواستار پیگیری مشکلات از سوی جهادگران هستیم که در این زمینه انتظار می‌رود دستگاه‌های اجرایی کارهای خود را به گروه‌های جهادی ارجاع دهند که از جمله این موارد می‌توان به برخی نیازمندی‌های اولویت‌دار استان اشاره کرد که این موضوع به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است.

عاملی بیان کرد: تامین نیازمندی‌های مردم در حوزه فرهنگ اولویت اساسی و مهم است که در این زمینه فعالیت‌های جهادی با ورود برای تربیت جوانان و نوجوانان امری مهم و اساسی است که باید مورد توجه واقع شود و در این زمینه استفاده از استعدادهای نیروی انسانی زمینه تقویت جهادگری فرهنگی را در استان رقم خواهد زد.

وی تصریح کرد: تلاش‌های خالصانه گروه‌های جهادی بسیج، ادامه راه در محرومیت‌زدایی از مناطق مختلف استان جزو اولویت‌های اساسی و مهم برای ما است که انتظار می‌رود در این راستا دستگاه‌های اجرایی استان مشارکت‌های لازم را برای تحقق اهداف مورد نظر داشته باشند تا بتوانیم مشکلات موجود را برطرف‌سازی کنیم.

 

کد خبر : 20230

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس