پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: یکشنبه 9 ژانویه 2022 | 12:22 ب.ظ

نشست معاون اداره کل ارشاد استان با مؤسسات فرهنگی و هنری

نشست معاون اداره کل ارشاد استان با مؤسسات فرهنگی و هنری نشست معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با مؤسسات فرهنگی و هنری در راستای کمک و مساعدت به اشخاص حقوقی غیردولتی(سکو) برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، با حضور نادر آزاددل معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل نشست با مؤسسات فرهنگی و هنری در راستای کمک و مساعدت به اشخاص حقوقی غیردولتی(سکو) برگزار گردید.

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: سامانه کمک و مساعدت به اشخاص حقوقی غیردولتی(سکو) در راستای اعطای کمک به طرح های ارائه شده توسط موسسات فرهنگی و هنری با رویکرد رفع آسیب های فرهنگی و اجتماعی استان راه اندازی گردیده است.

آزاددل افزود: این سامانه، آمادۀ بررسی و اعطای کمک در قالب کمک های جدول ۱۷ به علاقمندان و فعالین فرهنگی و هنری دارای شرایط می نماید.

وی بیان کرد: در این راستا، کلیه مؤسسات فرهنگی و هنری دارای شرایط و صاحب صلاحیت مرتبط استان اردبیل می توانند، طرح های پیشنهادی خود را به همراه درخواست کتبی، به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل تحویل نمایند.

آزاددل اظهارداشت: نظر به محدودیت زمانی و سقف سهم استان، تسریع در ارائۀ طرح های پیشنهادی مورد انتظار است.

کد خبر : 20224

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس