سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: دوشنبه 3 ژانویه 2022 | 22:48 ب.ظ
همزمان با سراسر کشور؛

مستند «قاسم» در سینما انقلاب اردبیل اکران می‌شود

مستند «قاسم» در سینما انقلاب اردبیل اکران می‌شود مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی، مستند قاسم در سینما انقلاب اردبیل اکران می‌شود.

عبدالله بحرالعلومی اظهار کرد: این مستند به شکل رایگان و برای عموم مردم در سینما انقلاب اردبیل پخش می‌شود که از ساعت ۱۸ و ۴۵ دقیقه هموطنان و همشهریان می‌توانند با حضور در سینما انقلاب از این مستند دیدن کنند.

وی تصریح کرد: مستند قاسم به تهیه‌کنندگی مرتضی شعبانی و کارگردانی مهدی فارسی همزمان با سراسر کشور در سینما انقلاب اردبیل نیز اکران می‌شود که امیدواریم با استقبال خوب هموطنان شاهد نمایش این مستند در اردبیل باشیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل یاد و خاطره سردار رشید اسلام سیدالشهدای جبهه مقاومت حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشت و گفت: ما امروز همه داشته‌های خود را مدیون شهدا به ویژه مدافعان حرم هستیم که جانانه با سردمداری سردار حاج قاسم سلیمانی توانستند امنیت و آرامش را برای این کشور به ارمغان آورند.

بحرالعلومی افزود: زندگی سراسر معنوی و ایثارگرانه این شهید والامقام جای بسی تأمل و تعمق دارد که امیدواریم با دیدن مستند قاسم بیش از گذشته از زوایای زندگی این رشید مرد دلاور جبهه‌های حق علیه باطل مطلع و آگاه شویم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: در دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی برنامه‌های مختلفی در استان با محوریت هنرمندان و اهالی فرهنگ و هنر برگزار می‌شود که برپایی هنرواره‌های رشته‌های مختلف از جمله این برنامه‌هاست که انتظار می‌رود جامعه فرهنگ و هنر دین خود را نسبت به این رشید مرد جبهه‌های دفاع از حقانیت اسلام به خوبی نشان دهند.

کد خبر : 20212

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس