پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 30 دسامبر 2021 | 22:59 ب.ظ

دشمنان در جنگ ادراکی علیه ایران ناکام می‌مانند

دشمنان در جنگ ادراکی علیه ایران ناکام می‌مانند مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: استکبار جهانی و در رأس آن آمریکا و رژیم صهیونیستی در جنگ تمام عیار ادراکی علیه جمهوری اسلامی ایران ناکام می‌مانند.

حجت‌الاسلام نجات فیاضی عصر پنجشنبه در مراسم گرامیداشت ۹ دی در اردبیل اظهار کرد: سرویس‌های جاسوسی غرب برای فتنه ۸۸ بیش از یک دهه برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری کرده بودند تا با تحریک برخی از گروه‌ها و جریانات سیاسی در ایران نارضایتی و انحرافاتی را رقم بزنند که در سال ۸۸ و بعد از انتخابات ریاست جمهوری در این زمینه ورود آشکاری پیدا کردند.

وی تصریح کرد: ملت ایران در چند ماه فتنه‌انگیزی عده‌ای در داخل و تحریک گروه‌های خارج از کشور با صبر و تحمل سعی کردند تا زمینه آرامش و امنیت خاطر در کشور فراهم آید اما کار به جایی رسید که ملت ایران توهین به ارزش‌های دینی را برنتافتند و در ۹ دی برای همیشه به بساط فتنه‌گران پایان دادند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان گفت: امنیتی که امروز در کشور ما برقرار شده در سایه هوشیاری و بصیرت ملت در عرصه‌های مختلف و توانمندی نیروهای مسلحی است که دشمن از این ابهت و عظمت در هراس و واهمه است و هیچ وقت به خود جرأت کوچک‌ترین تعدی و جسارت را نخواهد داد.

حجت‌الاسلام فیاضی افزود: دشمنان ما به این نتیجه رسیدند که دیگر نمی‌توانند در عرصه نظامی و تهدیدهای مختلف از جنس دخالت‌های نابجا در این کشور کار خود را پیش ببرند و از همین رو در یک طراحی جدید و سناریوی آشکار سعی دارند تا جنگ ادراکی و شناختی را در ایران مدیریت کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: در این شرایط که ملت ایران تحت شدیدترین فشار اقتصادی و تکنولوژی‌های مدرن قرار گرفته مقام معظم رهبری با پادزهر ما می‌توانیم سعی کرده تا در مقابل دسیسه‌های آنها بایستد و اجازه ندهد بیش از این ملت ایران در انزوا و گوشه تحقیر قرار گیرند.

حجت‌الاسلام فیاضی اضافه کرد: دیگر امروز دشمنان ما سخنی از گزینه‌های روی میز به ویژه جنگ نظامی به میان نمی‌آورند چرا که سناریوی آمریکا در این مقطع انحراف افکار عمومی و ایجاد نارضایتی در داخل کشور است که قطعاً ملت با بصیرت ایران این توطئه آنها را به خوبی شناخته و با پشتیبانی همه‌جانبه نظام اسلامی و تکیه بر توانمندی‌های داخلی سعی دارد از این جنگ اقتصادی و معیشتی نیز به سلامت عبور کند.

وی بیان کرد: در این مقطع حساس جمهوری اسلامی ایران گام‌های بلندی را در خوداتکایی برداشته و قطعاً دولت انقلابی و جهادی تمام تلاش خود را صرف حل مشکلات مردم به ویژه تأمین کالاهای اساسی و مورد نیاز کشور کرده تا بتواند در زندگی مردم آرامش و امنیت خاطر را برای همیشه به وجود آورد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان پیام فتنه ۸۸ را پیام آگاهی و بصیرت ملت و تبعیت از ولایت و همچنین شناخت دشمن بیان کرد و ادامه داد: در این شرایط ما امروز وظیفه صیانت از این دستاوردهای ارزشمند را داریم و باید همچون شهید سلیمانی با آگاهی و بصیرت دشمن را در عرصه‌های مختلف ناکام بگذاریم.

کد خبر : 20181

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس