پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: جمعه 31 دسامبر 2021 | 12:44 ب.ظ
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر اردبیل:

ایجاد آژانس جمع‌آوری نخاله‌های ساختمانی در اردبیل / امکان بازیافت نخاله‌ها با استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان

ایجاد آژانس جمع‌آوری نخاله‌های ساختمانی در اردبیل / امکان بازیافت نخاله‌ها با استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر اردبیل از ایجاد آژانس جمع‌آوری نخاله‌های ساختمانی در اردبیل خبر داد.

سجاد محمدحسن پور در سیزدهمین جلسه شورای اسلامی شهر اردبیل با اشاره به اهمیت حماسه ۹ دی, این رویداد تاریخی را به مثابه مشتی محکم بر دهان دشمن و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی قلمداد کرد و همچنین فرا رسیدن ۱۳ دیماه سالروز شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را تبریک و تسلیت گفت.
وی در ادامه این جلسه از ایجاد آژانس های خاک و نخاله برای جمع آوری نخاله های ساختمانی در سطح شهر خبر داد و گفت: در این خصوص لازم است طی یک فراخوان، کار به پیمانکاران توانمند سپرده شود تا خدمات رسانی به شهروندان به صورت مطلوب انجام شود.
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر اردبیل بر ضرورت استفاده از تجهیزات و دانش نوین در این خصوص تاکید کرد و افزود: لازم است برای مراحل بعد از جمع آوری نخاله های ساختمانی توسط آژانس های جمع آوری نخاله تدابیری اندیشیده شود که در این خصوص استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان می تواند بازدهی این طرح را بالا ببرد؛ شرکت هایی وجود دارد که می توانند نخاله های ساختمانی را بازیافت کنند و برای کارهای دیگر از آن استفاده شود.
محمدحسن‌پور ایجاد این آژانس‌ها را در سریعترین زمان ممکن لازم و ضروری دانست و گفت: انباشت نخاله های ساختمانی در گوشه و کنار این شهر علاوه بر اینکه چهره شهر را مخدوش می کند و دیدن چنین مناظری برای شهروندان خوشایند نیست، بر محیط زیست نیز آثار مستقیم و مخربی را وارد می کند که در این خصوص هیچگونه تعللی جایز نیست.
این عضو شورا در پایان بیان کرد: شهرهای متعددی در کشور این طرح را به صورت موفقیت آمیز اجرایی کرده اند؛ شهرداری اردبیل نیز در این خصوص باید از تجارب دیگر شهرها استفاده کند تا در اجرای آن خطا و ایرادی متوجه طرح نباشد.

کد خبر : 20170

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس