پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 30 دسامبر 2021 | 15:53 ب.ظ

بیانیه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان اردبیل به مناسبت یوم الله نه دی

بیانیه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان اردبیل به مناسبت یوم الله نه دی رهبرفرزانه انقلاب: “مردم ما در مقابله با فتنه، خودشان به پاخاستند. نهم دی در سرتاسر کشور مشت محکمی به دهان فتنه‌گران زد.این کاررا خود مردم کردند. این حرکت یک حرکت خودجوش بود؛ این خیلی معنا دارد؛ این نشانه این است که مردم بیدارند، هشیارند.”

با گذشت ۴۳ سال از حیات طیبه انقلاب اسلامی، همه دنیا به خوبی می داند که مردم ایران با انقلاب اسلامی، پیچیده ترین و سخت ترین موانع را از مسیر تعالی خود برداشته اند و عمق و دامنه نفوذ انقلاب را توسعه داده اند و اینک عبور از نظام سیاسی پیش از انقلاب و جنگ تحمیلی تا فتنه های داخلی و نبردهای طاقت فرسای منطقه و شدیدترین تحریم های تاریخ بشر، همه و همه کارنامه درخشان و خون آلود ملت ایران است.

جامعه ایران در برابر بازی های موذیانه بیگانگان و همراهی جاهلانه خودی هاست اما ملت همیشه در صحنه هیچگاه اجازه خودنمایی به دسیسه گران را نداده اند که تجلی عمیق آن در روز نهم دی ماه سال ۱۳۸۸ محقق شد و همین موضوع نشان داد که این انقلاب رویشگاه باکری ها و سلیمانی های دوران جنگ و مقاومت های سخت است.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان اردبیل ضمن گرامیداشت یوم الله ۹ دی و قدردانی صمیمانه از هوشمندی و عظمت ملت ایران، در مواجهه با فتنه‌ها و تشخیص حق از باطل و پیروی از ولی فقیه و واکنش بهنگام اجتماعی، خالصانه‌ترین درودها را به روح فاتح بزرگ، شهید سلیمانی عزیز تقدیم می‌کند و به ملت عزیز ایران که اکنون در گردنه‌های دشوار اقتصادی و معیشتی حاصل از تحریم های دشمنان و بی تدبیری های گذشته، قرار دارند و با چالشِ همه گیر کرونا دست به گریبان هستند، متعهد می شود، با انسجام و همدلی سیاسی، تمام همّ و غم خود را جهت حل مسائل اولویت دار کشور از مسیر مطالبه گری و تذکر کمبودها در راستای پیشبرد اهداف متعالی انقلاب و بسط و توسعه مکتب شهید سلیمانی، بکار بندد و در کنار مسئولان از هیچ کوششی فروگذار نباشد.

یقین داریم که عبور از بحران ها و رفع مشکلات با تاسی از منویات گره گشای رهبر فرزانه انقلاب و اعتماد به جوانان انقلابی در تحقق دولت انقلابی و جهادی میسر است تا با کار و تلاش شبانه روزی، ملت قدرشناس ایران به آنچه لیاقت دارد دست یافته و نقشه های شوم دشمنان خنثی شود.

کد خبر : 20168

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس