سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه 29 دسامبر 2021 | 23:21 ب.ظ
سردار کریمیان:

مقام معظم رهبری نقشه راه شهید سلیمانی را بنام مکتب سلیمانی نامگذاری کردند

مقام معظم رهبری نقشه راه شهید سلیمانی را بنام مکتب سلیمانی نامگذاری کردند مسئول کنگره بزرگداشت شهدای شمال‌غرب کشور گفت: مقام معظم رهبری نقشه راه شهید سلیمانی را بنام مکتب سلیمانی نامگذاری کردند.

سردار غلام‌عسگر کریمیان عصر امروز در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی و سالگرد شهادت سردار سلیمانی در سالن بصیرت دانشگاه محقق اردبیلی اظهار داشت: استکبارستیزی و ظلم ستیزی از شاخصه‌های مهم شهید سلیمانی بود که مقام معظم رهبری نقشه راه شهید سلیمانی را بنام مکتب سلیمانی نامگذاری کردند.

وی بیان کرد شاگرد مکتب انقلاب اسلامی از مولفه‌های شهید سلیمانی بود، به طوری که این شهید والامقام موسس انقلاب اسلامی را به خوبی می‌شناخت و همیشه در حال آموختن مکتب انقلاب اسلامی بود که بنابراین توانست خودش هم به یک مکتب و گنجینه ارزشمند تبدیل شود و در این زمینه ادامه راه شهدای والامقام بیش از هر موضوع دیگری حائز اهمیت است.

فرمانده سابق سپاه عاشورا ادامه داد: راه شهید سلیمانی از قرآن و عترت برگرفته شده که این مسیر نقشه راه را به همه نشان خواهد داد و در این زمینه شهید سلیمانی به عنوان مرد میدان نبرد و رشد یافته صحنه‌های مبارزه با استکبار در خاکریزهای مختلف مشغول جهاد خواهد بود بود که برای ما بسیار حائز اهمیت و اساسی است.

آزاده و رزمنده دوران دفاع مقدس ادامه داد: شهید سلیمانی جهاد اکبر و اصغر را با هم انجام می‌داد و براساس خط مشی مکتب اسلام حرکت می‌کرد که این موضوع نشان دهنده ارج و قرب چنین بزرگمردان و دلیرانی است که برای ما بسیار حائز اهمیت و اساسی است که دانشگاهیان بایستی با پیروی از مکتب شهید سلیمانی به وظایف خود بیش از پیش عمل کنند.

کریمیان تصریح کرد: بررسی ابعاد گسترده مکتب شهید سلیمانی کارهای علمی، آموزشی و پژوهشی می‌خواهد که به همین منظور امری لازم و ضروری است که از این مکتب برای دستیابی به اقتدار علمی و ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده شود تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.

وی اظهار کرد: برای تحقق اهداف مورد نظر در این زمینه برنامه‌ریزی‌های اساسی و مهمی در دستور کار است که به همین منظور درصدد هستیم از ظرفیت و توان خود برای تحقق اهداف مورد نظر به‌کارگیری کرده و برای رفع مشکلات موجود گامهای اساسی و هدفمند برداریم که این موضوع برای ما بسیار مهم محسوب می‌شود./تسنیم

کد خبر : 20161

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس