پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه 29 دسامبر 2021 | 22:45 ب.ظ
دبیر کنگره شهدای شمال غرب کشور:

استکبارستیزی و سلطه‌ناپذیری ماهیت حرکت شهید سلیمانی بود

استکبارستیزی و سلطه‌ناپذیری ماهیت حرکت شهید سلیمانی بود دبیر کنگره شهدای شمال غرب کشور گفت: استکبارستیزی، ظلم‌ستیزی و سلطه‌ناپذیری ماهیت حرکت سپهد شهید سلیمانی بود.

سردار غلام‌عسگر کریمیان  چهارشنبه در آئین گرتمیداشت سالگرد نهم دی ماه  در دانشگاه محقق اردبیلی افزود: مقام معظم رهبری نقشه راه اصلی شهید سلیمانی را بنام مکتب سلیمانی نام نهادند.
وی با بیان اینکه شاگرد مکتب انقلاب اسلامی بودن یکی از مؤلفه‌های شهید سلیمانی بود، اظهار کرد: شهید سلیمانی مؤسس انقلاب اسلامی را به‌ خوبی شناخت و در این مکتب شاگردی کرد و دائماً در حال آموختن در مکتب انقلاب اسلامی بود.
وی با بیان اینکه شهید سلیمانی از قرآن و عترت الهام گرفته بود، ادامه داد: مسیر حرکت شهید سلیمانی تبعیت از قرآن و عترت و الهام گرفتن از آنها بود.
او با اشاره به اینکه شهید سلیمانی مرد میادین نبرد و رشدیافته در صحنه‌های مبارزه با استکبار بود، گفت: حاج قاسم اهل حرف و گفتن نبود بلکه در خاکریزهای مختلف مشغول جهاد بود.
کریمیان  اظهار کرد: شهید سلیمانی جهاد اکبر و جهاد اصغر را توأمان در کنار هم انجام می‌داد و بر اساس خط‌مشی مکتب اسلام حرکت می‌کرد.
دکتر عزیز حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی هم گفت: ما دانشگاهیان باید با پیروی از مکتب شهید سلیمانی بیش‌ازپیش به وظایف علمی، آموزشی و پژوهشی خود عمل کنیم.
وی با بیان اینکه مکتب شهید سلیمانی ابعاد گسترده‌ای دارد، بیان کرد: باید نهایت تلاش خود را برای افزایش اقتدار علمی نظام مقدس جمهوری اسلامی انجام دهیم.

کد خبر : 20141

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس