پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: یکشنبه 26 دسامبر 2021 | 11:28 ق.ظ
فرمانده سپاه اردبیل:

حماسه ۹دی نشانگر بصیرت‌افزایی در بین اقشار مختلف مردم است

حماسه ۹دی نشانگر بصیرت‌افزایی در بین اقشار مختلف مردم است فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: حماسه ۹ دی نماد و نشانگر بصیرت‌افزایی و حماسه‌آفرینی در بین اقشار مختلف مردم و به خصوص در بین نسل جوان و امروزی است که باید به صورت ویژه و اساسی در بین همگان ترویج داده شود.

سردار غلامحسین محمدی‌اصل اظهار داشت: حماسه ۹ دی نماد و نشانگر بصیرت‌افزایی و حماسه‌آفرینی در بین اقشار مختلف مردم و به خصوص در بین نسل جوان و امروزی است که باید به صورت ویژه و اساسی در بین همگان ترویج داده شود.

وی بیان کرد: تدوین برنامه‌های گرامیداشت شهید سلیمانی و ایام فاطمیه باید مطابق با همدیگر باشد و بی‌شک استمرار حماسه ۹ دی در پیمودن راه شهید سلیمانی محقق می‌شود چرا که وی سرباز بی مزد و منت ولایت بود که مسیر نورانی را تا شهادت پیمود.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: باید تمام برنامه‌ها رنگ و بوی ایام فاطمیه داشته باشد و در اجرای برنامه‌ها باید به این مهم توجه ویژه‌ای وجود داشته باشد.

محمدی‌اصل گفت: در حال حاضر یک هزار و ۳۲۰ عنوان برنامه به مناسبت گرامیداشت ایام حماسه ۹ دی برگزار می‌شود که این برنامه‌ها از بازه زمانی ۹ تا ۱۹ دی ماه برنامه‌ریزی شده که توسط بسیج اقشار مختلف بسیج و سایر نهادها و ارگان‌های دولتی اجرا خواهد شد که این مسئله به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است./تسنیم

کد خبر : 20135

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس