سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: یکشنبه 26 دسامبر 2021 | 11:23 ق.ظ
یکی از فرماندهان جبهه مقاومت اسلامی:

قدرت نظامی با قدرت دیپلماسی در دولت سیزدهم یکسان است

قدرت نظامی با قدرت دیپلماسی در دولت سیزدهم یکسان است یکی از فرماندهان جبهه مقاومت اسلامی گفت: قدرت نظامی کشورمان در دولت سیزدهم با قدرت دیپلماسی همخوانی داشته و یکسان است.

سردار رحیم نوعی‌اقدم  در جمع دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی با تحلیل وضعیت سیاسی و اقتصادی کشور اظهار کرد: بعد از روی کار آمدن دولت انقلابی سیزدهم ادبیات کشورمان در عرصه جهانی و بین‌المللی تغییر پیدا کرد و ما صاحب یک دیپلماسی انقلابی و مقاومتی شدیم.

وی تهدیدهای اسرائیل را ناشی از عجز و ناتوانی آنها در برابر قدرت جمهوری اسلامی ایران به ویژه قدرت موشکی و بالستیک توصیف کرد و گفت: در مانور اخیر سپاه ما توانستیم قدرت موشکی بالستیک خود را به دنیا نشان دهیم که تا ۹۹ درصد به هدف می‌نشیند و اهداف دشمن را حتی به صورت متغیر مورد هجمه قرار می‌دهد.

فرمانده دوران عملیات‌های دفاع مقدس و جنگ سوریه تصریح کرد: این قدرت موشکی ما نشان داد که گنبد آهنین آمریکا و اسرائیل در معرض خطر جدی است و ما به راحتی می‌توانیم با قدرت موشکی خود دشمن و اهداف آن را مورد هدف قرار داده و نابود کنیم.

نوعی‌اقدم افزود: این قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران غرب و آمریکا را به دریوزگی انداخته و آنها انتظار دارند ایران جلوی فعالیت‌های بالستیک خود را بگیرد در حالی که هیچ وقت این خواسته نامشروع آنها اتفاق نخواهد افتاد.

تحلیل‌گر مسائل سیاسی و دفاعی منطقه پیشرو بودن جمهوری اسلامی ایران را در منطقه و کشیدن خط مقاومت به هزاران کیلومتر آن سوی مرزهای ایران یادآور شد و خاطر نشان کرد: در حال حاضر قدرت نظامی ایران با قدرت دیپلماسی همخوانی دارد و ما قادر هستیم دیگر کشورها را در صورت تهدید و یا حمله با سخت‌ترین شرایط روبه‌رو کنیم.

نوعی‌اقدم در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر در زمین، هوا و دریا بی‌نظیر است و در دکترین نظامی جمهوری اسلامی ایران تنها برای پیروزی خواهد جنگید در حالی که دکترین آمریکا و رژیم صهیونیستی تنها برای زنده ماندن است و قطعاً در این عرصه شکست خواهند خورد.

جانباز سرافراز هشت سال دفاع مقدس بیان کرد: در هجمه غربی‌ها به سوریه رهبر و مقتدای مسلمین جهاد تاکید کردند که باید اسد بماند و ما نیز تلاش کردیم تا اسد بر سر کار بماند چرا که سوریه حیاط خلوت جمهوری اسلامی ایران است و ما تلاش می‌کنیم خط دفاعی خود را عمق‌بخشی کرده و هزاران کیلومتر فراتر از مرزهای جمهوری اسلامی ایران با دشمنان بجنگیم.

نوعی‌اقدم در ادامه اظهار کرد: این اوج عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است که رژیم صهیونیستی را به مخاطره و هذیان انداخته و آنها نمی‌توانند حتی کوچک‌ترین تهدیدی را علیه جمهوری اسلامی ایران نشان دهند چرا که می‌دانند با کوچک‌ترین حمله ذرات‌خانه‌ها و مراکز تولید اورانیم آنها نابود خواهد شد.

وی تصریح کرد: ما هیچ مشکلی در دیپلماسی و سیاست خارجی نداریم و مشکلات ما برخی بحران‌های داخلی است که نباید بعد از این بهانه‌ای به دست دشمن بدهیم چرا که دولت و مجلسی انقلابی و مردمی سر کار است و همه تلاش می‌کنند تا مشکلات اقتصادی جامعه برطرف شود.

فرمانده دوران دفاع مقدس و جبهه مقاومت سوریه گفت: دولت باید نوکری خود به مردم را در عمل ثابت کند و با توجه ویژه به ضعیف‌ترین و محروم‌ترین قشر جامعه و پررنگ کردن سفره آنها زمینه رضایتمندی آنها را فراهم کند.

نوعی‌اقدم افزود: ما باید در عرصه داخلی ادبیات مدیریتی خود را تغییر دهیم و افرادی که متناسب با این ادبیات با مردم رفتار نمی‌کنند، کنار گذاشته و زمینه یک همسویی و همراهی داخلی را نیز به شکل مطلوب فراهم کنیم.

کد خبر : 20132

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس