پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: جمعه 24 دسامبر 2021 | 14:01 ب.ظ
استاندار اردبیل :

حمایت از تولید محور کار مدیران بیله سوار باشد

حمایت از تولید محور کار مدیران بیله سوار باشد استاندار اردبیل گفت:حمایت از سرمایه گذاران و تولید اولویت نخست دولت خواهد بود و در کنار آن برای فرصت‌های مرزی،راه، آب شرب و کشاورزی شهرستان بیله‌سوار برنامه‌ریزی و اقدامات موثر باید انجام داد.

سید حامد عاملی در جلسه  بررسی ستاد تسهیل و  پروژه‌های عمرانی بیله سوار اظهار کرد: مدیران باید ضمن استقبال از سرمایه‌گذاران و حمایت از آنها در کمترین زمان نسبت به حل مشکلات و درخواست‌های آنها اقدام کنند تا شاهد توسعه استان باشیم.

وی افزود: گمرک بیله‌سوار شاهرگ اقتصادی و تجاری منطقه و استان است و برنامه ریزی جهت بررسی و حل مشکل تعطیلی این گمرک انجام خواهد شد .

استاندار اردبیل به آب بهای کشاورزان در بیله سوار اشاره کرد و گفت:طی جلسه ای با حضور مسئولان استانی و شهرستانی تجدید نظر در خصوص قیمت‌گذاری در خصوص آب بهاء انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه اجرای چهارخطه بیله سوار به گرمی از مطالبات شهرستان است و رفع معارضات و تجهیز ماشین آلات جهت انجام پروژه انجام خواهد شد، اضافه کرد: کمربندی بیله‌سوار سالیان سال است که تکمیل نشده  و اعتبارات لازم جهت این طرح تامین و تا تیرماه تکمیل می‌شود.

عاملی با اشاره به مشکلات راه‌های روستایی شهرستان گفت: راهداری برنامه‌ریزی در جهت آسفالت روستاها را در دستور کار قرار دهد و تا پایان خرداد ماه مکلف به آسفالت ریزی ۲۳ کیلومتر از راههای روستایی است.

استاندار اردبیل عنوان کرد: مجتمع آبرسانی خروسلو که ۲هزار جمعیت عشایری از آن بهره مند می‌شود باید ارتقاء یابد و همچنین طرح آبرسانی به ۲۳۴ روستا و قشلاق منطقه تا سال ۱۴۰۲ تکمیل شود.

وی گفت: در بحث تامین آب شرب قشلاقات جعفرآباد طی جلسه‌ای با مسئولان و بسیج سازندگی از ظرفیتهای این نهاد نیز استفاده خواهد شد.

به گزارش ایرنا، استاندار اردبیل در سفر به شهرستان بیله‌سوار از چندین واحد تولیدی و پروژه‌های عمرانی در شهرستان بازدید کرد.

بازدید از کارخانه آسفالت،بازدید از کمربندی و چهارخطه بیله سوار به گرمی،بازدید از مجتمع بین راهی خورشید بالهارود  و واحد تولید نایلون نایلکس شادمان پلاست از جمله واحدهای بازدیدی در سفر استاندار به بیله سوار بود .

کد خبر : 20126

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس