سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: جمعه 24 دسامبر 2021 | 13:38 ب.ظ
فرمانده سپاه اردبیل:

تجلی فرهنگ فاطمی در عمل قاسم سلیمانی

تجلی فرهنگ فاطمی در عمل قاسم سلیمانی فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: برنامه‌های گرامیداشت حماسه ۹ دی، دومین سالگرد شهادت قاسم سلیمانی و ایام فاطمیه با مشارکت گسترده مردم حسینی در سراسر استان برگزار می شود.

سردار غلامحسین محمدی اصل ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اگر بخواهیم زیباترین شاخصه حضرت زهرا (س) را بیان کنیم باید گفت ذوب در ولایت بودن و ایشان اولین شهیده ولایت به حساب می‌آیند تا آنجا که هر آنچه که داشت در طبق اخلاص قرار دادند تا از آرمان ولایت دفاع کنند.

وی با بیان اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی سراپا در خدمت خداوند و مردم بود، بیان کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی کاملاً خود را وقف خداوند متعال کرده بود و در مسیری زهرایی قدم برداشت و ذوب در ولایت بود که غربت و تنهایی رهبر معظم انقلاب را عمار گونه در آشوب‌های سال ۸۸ برنتابید.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل تصریح کرد: وظیفه همه ماست که از مسیر و سیره مرد میدان‌های مجاهدت، درس بگیریم و با ولایتمداری و خدمت خالصانه و صادقانه به مردم راه این شهید بزرگوار را ادامه دهیم.

وی گفت: امروز در جنگ تمام عیار فرهنگی و نرم قرار گرفته ایم و تبیین مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی برای نسل امروز که انقلاب و جنگ را ندیده‌اند امری ضروری است.

محمدی اصل افزود: آمریکای جنایتکار نمی‌داند که ملت ایران کانون رویش حاج قاسم هاست و هزاران جوان مستعد و مصمم در مسیر حاج قاسم قرار دارند و ذره‌ای به اراده مقاومت و مبارزه با تروریسم خللی وارد نخواهد شد.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل عنوان کرد: تقارن این ایام با حماسه ۹ دی و یادآوری وقایع و حوادث ناگوار آن روزها؛ که با روشنفکری و آگاهی امت اسلامی در زیر بیرق ولایت مطلقه فقیه خنثی گشت، بر بیدارباش و بصیرت ملت ایران در این برهه حساس افزوده است.

وی بیان کرد: نهم دی ماه تبلور و تجلی بصیرت عمومی برای دفاع از ولایت بود که سلمان‌ها و مالک‌ها در نقاط کشور به پا خواسته و از آرمان‌های انقلاب اسلامی دفاع کردند.

محمدی اصل گفت: طبق تمهیدات در نظر گرفته شده و با همکاری آحاد و اقشار مختلف مردم حسینی و ولایتمدار و کلیه دستگاه‌های متولی، برنامه‌های گرامیداشت حماسه ۹ دی، دومین سالگرد سپهبد شهادت حاج قاسم سلیمانی و ایام فاطمیه با شعار محوری”تجلی وحدت ملی و رمز عبور از فتنه‌ها”با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در سراسر استان برگزار می‌شود.

کد خبر : 20107

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس