پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: جمعه 24 دسامبر 2021 | 00:11 ق.ظ

بازدید نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس از خانه مطبوعات استان / ۲۰۰ میلیارد اعتبار برای تالارشهر اردبیل پیش‌بینی شده است

بازدید نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس از خانه مطبوعات استان / ۲۰۰ میلیارد اعتبار برای تالارشهر اردبیل پیش‌بینی شده است نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در محلس شورای اسلامی با همراهی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی از پروژه در حال احداث تالارشهر اردبیل و خانه مطبوعات استان بازدید و همچنین با حضور در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با کارکنان این اداره کل دیدار کرد.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس در حاشیه این بازدید گفت: احداث مجموعه بزرگ فرهنگی هنری استان اردبیل با عنوان تالار شهر اردبیل، در شهرک کوثر از سال‌های پیش شروع و اسکلت بندی و دیوارکشی این پرژوه پایان یافته است و خوشبختانه در سفر رئیس جمهور و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان، مبلغ ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه پیش بینی شده است.

صدیف بدری افزود: اعتبار پیش بینی شده، بصورت بودجه ملی و ماده ۵۶ تسهیلات بانکی بوده و تمام تلاشمان این است که در سال آینده، مبلغ ۵۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی و مبلغ ۱۵۰ میلیارد تومان نیز از محل ماده ۵۶ برای این پروژه جذب اعتبار نماییم و امیدواریم با اقدامات انجام شده، این پروژه در سال ۱۴۰۲ به اتمام برسد.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تالار شهر اردبیل، مرکزی در شأن اصحاب فرهنگ و هنر استان بوده و با اتمام این پروژه، فرصت و بستری برای فعالین فرهنگی و هنری استان ایجاد خواهد شد.

بدری در بازدید از خانه مطبوعات استان نیز اظهار کرد: مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان نیز از محل اعتبارات استانی برای تعمیر و تجهیز این مجموعه پیش بینی شده تا از طریق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هزینه شود، که دراین صورت محل مناسبی برای اصحاب رسانه استان فراهم می‌شود.

وی همچنین با حضور در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل از نزدیک در جریان رویدادهای فرهنگی و هنری استان قرار گرفت و به صورت چهره به چهره با کارکنان این اداره کل دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

بحرالعلومی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز در این بازدید ضمن ارائه گزارش فعالیت های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل و با اشاره به محدودیت های کرونایی در سال‌های اخیر افزود: رویدادهای خوبی را در حوزه فرهنگ، هنر و رسانه استان شاهد بودیم که این رویدادها با حمایت های همه جانبه مسؤولین استانی گسترده تر و در شأن مردم و اهالی فرهنگ و هنر و رسانه استان اردبیل خواهد بود.

کد خبر : 20093

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس