پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: شنبه 18 دسامبر 2021 | 21:24 ب.ظ
فرمانده سپاه اردبیل:

تاریخ ایران بدون مجاهدت شهدا جلوه‌ای پایدار ندارد

تاریخ ایران بدون مجاهدت شهدا جلوه‌ای پایدار ندارد فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: تاریخ ایران اسلامی امروز به شهدای خود و مجاهدت و ایثار فرزندان دیروز این مرز و بوم می‌بالد.

سردار غلامحسین محمدی‌اصل در جمع خبرنگاران عزت و اقتدار کنونی کشور را مرهون خون شهدا دانست و اظهار کرد: همه ما امروز به وجود چنین انسان‌های وارسته‌ای در جامعه به خود می‌بالیم و امروز پس از ۳۹ سال تحمل غربت و رنج دوری از وطن حضور شهید میرعلیزاده در جمع مردم شهیدپرور اردبیل مایه آرامش و مباهات ما بود.

وی با اشاره به امنیت حاکم در منطقه افزود: انقلاب کبیر ایران اسلامی در طول حیات خود همواره به درخشش نام فرزندان این مرز و بوم مزین خواهد بود چرا که این انقلاب با ابلاغ الگوی مقاومت و پایداری به جهانیان ثابت کرد که ایران و ایرانی هرگز در برابر ناملایمات و هجمه اغیار سر خم نمی‌کنند.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان همچنین خاطرنشان کرد: رشادت‌ها، فداکاری‌ها و ایثارگری‌های شهدای انقلاب اسلامی همواره در خاطر ما خواهد بود و برای اثبات ادای دین خود به این عزیزان ما تا ابد خادم خانواده‌های معظم و معزز این شهدا خواهیم بود.

سردار محمدی‌اصل ادامه داد: سربازان غیور و دلاورمرد ایران اسلامی امروز هم پس از گذشت ۴ دهه از حیات پر بار انقلاب اسلامی و پشت سر نهادن مصیبت‌ها و دیکتاتوری‌های ظالمانه رژیم بعثی ادامه دهنده راه شهدا هستند و تا همیشه نام آن‌ها را در تاریخ جاویدان نگه می‌دارند.

وی همچنین به تفحص پیکر پاک شهید علی میرعلیزاده اشاره کرد و افزود: پیکر مطهر این شهید که در عملیات تیم تفحص ایثارگران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کشف و هویتش از طریق آزمایش DNA شناسایی شده بود روز گذشته وارد استان اردبیل شده و امروز در آغوش مردم زادگاه خود آرام گرفت.

کد خبر : 20075

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس