پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 14 دسامبر 2021 | 12:16 ب.ظ

آیین بزرگداشت ۹دی‌ماه با محوریت ایام فاطمیه در اردبیل برگزار می‌شود

آیین بزرگداشت ۹دی‌ماه با محوریت ایام فاطمیه در اردبیل برگزار می‌شود رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: درصدد هستیم تجمعات و آیین‌های بزرگداشت ۹ دی ماه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی با شکوه هر چه تمام‌تر در مصلای اردبیل و سایر شهرها برگزار و این مناسبت‌های ارزشی و انقلابی گرامی داشته شود.

 به نقل از شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن باقری اظهار داشت: درصدد هستیم تجمعات و آئین‌های بزرگداشت ۹ دی ماه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی با شکوه هر چه تمام‌تر در مصلای اردبیل و سایر شهرها برگزار و این مناسبت‌های ارزشی و انقلابی گرامی داشته شود.

وی تصریح کرد: مردم ایران در ۹ دی برای همیشه به فتنه‌گری‌های عوامل داخلی و خارجی پایان داده و زمینه دفاع همه‌جانبه را از خط ولایت و تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری به وجود آوردند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: امسال برنامه‌های گرامیداشت ایام دی ماه با ایام فاطمیه هم مصادف شده که در بزرگداشت این ایام تلاش خواهد شد تا در مناطق مختلف استان نشست‌های بصیرت‌افزایی و آگاهی‌بخشی به عموم مردم برگزار شود.

حجت‌الاسلام باقری افزود: در کنار برگزاری آئین تجلیل و تکریم از حماسه‌آفرینان ۹ دی و گرامیداشت برنامه‌های این ایام، تلاش بر این خواهد بود تا در سالگرد شهادت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی برنامه‌های بزرگداشتی برگزار و یاد و خاطره سیدالشهدای مقاومت گرامی داشته شود.

وی بیان کرد: تلاش بر این است تا در مناطق مختلف استان در صورت مساعد بودن شرایط جوی برنامه‌ها در فضاهای آزاد برگزار شود که در غیر این صورت عمده تجمعات در مصلی و به صورت با شکوه به انجام خواهد رسید.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل اضافه کرد: در گرامیداشت این ایام در کنار همراهی با اقشار مختلف مردم، سعی خواهیم کرد تا ماهیت نظام استبدادی را در توطئه رنگارنگ علیه جمهوری اسلامی ایران به ویژه تبلیغات منفی رسانه‌ای و هیاهوهای روانی مورد بررسی قرار داده تا نسل آینده را بیشتر با ابعاد این تلاش مذبوحانه دشمن آشنا کنیم./تسنیم

کد خبر : 20051

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس