پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 14 دسامبر 2021 | 11:55 ق.ظ
مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل :

طرح گازرسانی به ۵۵ روستای اردبیل تکمیل شد

طرح گازرسانی به ۵۵ روستای اردبیل تکمیل شد مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل از تکمیل طرح‌های گازرسانی به ۵۵ روستای این استان از ابتدای سال‌جاری تا کنون خبر داد.

سردار اسماعیلی روز یکشنبه در این زمینه گفت: امسال در بسیاری بخش‌ها بیش از هدف‌های مصوب اقدام شده و از جمله با ارائه خدمات گازرسانی به روستاهای مورد نظر، مجموع تعداد روستاهای برخوردار از گاز طبیعی استان از بدو تاسیس این شرکت تا کنون به یک‌هزار و ۴۲۷ روستا رسیده است.

وی افزود: در راستای خدمت‌رسانی به شهروندان به ویژه در مناطق کم‌برخوردار نیز گازرسانی به ۷۷ روستای دیگر استان اردبیل در دست اجرا است که با بهره‌مندی آنها، میزان ضریب نفوذ گاز طبیعی در نقاط روستایی این استان به بیش از ۹۸ درصد خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل بیان کرد: تعداد کل مشترکان گاز طبیعی از بدو تاسیس این شرکت تا کنون به ۵۲۱ هزار و ۳۹۹ مشترک رسیده است که از این تعداد، بیش از ۳۸۱ هزار مشترک شهری و بیش از ۱۳۹ هزار مشترک روستایی هستند.

وی اضافه کرد: در چند سال‌ گذشته با گسترش شبکه گازرسانی، ۱۰۰ درصد خانوار شهری و بیش از ۹۶ درصد از خانوارهای روستایی ساکن استان اردبیل از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شده‌اند.

اسماعیلی همچنین اظهار کرد: شرکت گاز استان اردبیل تا کنون توانسته است نسبت به طراحی و اجرای بیش از ۱۰ هزار کیلومتر شبکه، نصب ۲۵۱ هزار مورد انشعاب و گازرسانی به یک‌هزار و ۶۰۰ واحد تولیدی و صنعتی کوچک و بزرگ اقدام کند.

استان اردبیل با جمعیت افزون بر یک میلیون و ۲۸۰ هزار نفر، ۲۹ شهر و یک‌هزار و ۸۵۶ روستا و آبادی دارد./ایرنا

کد خبر : 20031

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس