سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه 24 نوامبر 2021 | 20:37 ب.ظ
مدیرکل استاندارد اردبیل تاکید کرد؛

نقش‌آفرینی تفکر بسیجی در رونق تولید و انسجام مسیر توسعه

نقش‌آفرینی تفکر بسیجی در رونق تولید و انسجام مسیر توسعه مدیرکل استاندارد استان اردبیل گفت: نقش‌آفرینی تفکر بسیجی در رونق تولید و رفع موانع اقتصادی غیر قابل کتمان بوده و این نقش‌آفرینی در ارائه خدمات استاندارد نیز به خوبی ملموس است.

هاشم علایی اظهار کرد: از بدو تأسیس بسیج به فرمان حضرت امام خمینی (ره) و با شروع جنگ تحمیلی و حضور بسیجیان در دفاع مقدس شاهد رشادت‌ها و فداکاری‌های فراوان بسیجیان بودایم که بعد از جنگ نیز با تفکر بسیجی و نظر به هم‌افزایی در زمان تحریم و فشار اقتصادی گام‌های مؤثری برای افزایش تولیدات داخلی و جهش تولید با رفع موانع تولید در استان برداشته ایم.

وی ادامه داد: در حال حاضر واحدهای تولیدی و تمام عوامل تولید اعم از منابع انسانی و مالی و سرمایه گذاری با برنامه ریزی جهادی سعی بر این دارند تا ضمن خنثی سازی اثرات تحریم زمینه‌های رشد و شکوفایی کشور را فراهم نمایند.

مدیرکل استاندارد استان گفت: در اجرای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر جلوگیری از واردات بی رویه باید با خود اتکایی و افزایش توانمندی‌های واحدهای تولیدی داخلی و توسعه محصولات دانش بنیان، علاوه بر تأمین کالاها و خدمات با کیفیت در کشور، زمینه رشد و توسعه صادرات محصولات و خدمات به بازارهای جهانی را فراهم نمائیم. تحت این شرایط، هم از ضریب اثرگذاری تحریم بر اقتصاد کشور کاسته می‌شود و هم با شکوفا سازی ظرفیت‌های تولید در داخل، اشتغال پایدار ایجاد شده و همچنین رقابت مؤثری در بازارهای داخلی و منطقه‌ای خواهیم داشت.

مدیر کل استاندارد استان اردبیل در ادامه بازدیدهای هفتگی از خط تولید عسل سبلان و واحد تولیدی پنیر پیتزا و تاپینگ پیتزا و فلافل بازدید به عمل آورد و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این واحدها قرار گرفت./مهر

کد خبر : 19986

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس