سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه 24 نوامبر 2021 | 20:33 ب.ظ
معاون فرهنگی سپاه:

بسیجیان در دفاع از حریم و حرم اهل بیت(ع) ‌نقش‌آفرینی‌های بسیاری داشته‌اند

بسیجیان در دفاع از حریم و حرم اهل بیت(ع) ‌نقش‌آفرینی‌های بسیاری داشته‌اند معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه گفت: بسیجیان در دفاع از حریم و حرم اهل بیت(ع) ‌نقش‌آفرینی‌های بسیاری داشته‌اند.

سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین محبی  در رزمایش اقتدار بسیج به مناسبت هفته بسیج در سالن رضازاده اردبیل اظهار داشت: همزمان با چهل سالگی انقلاب،‌ این دوران گام دوم انقلاب نامگذاری شد که بی‌تردید بسیج در این ایام نقش بسیار بالایی در تحول‌آفرینی داشت.

وی بیان کرد: پیاده‌سازی برنامه‌های بسیج در دو بخش موضوعی و جغرافیایی در نظر گرفته شده که این مهم می‌تواند تمدن نوین اسلامی را محقق کرده و در عرصه گام دوم انقلاب، مسئله خودسازی، خودباوری، تمدن‌سازی و در عرصه جغرافیایی نیز تسری به کل جهان خواهد بود.

معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه گفت: بسیج در گام اول انقلاب سرفرازانه برای تثبیت نظام جمهوری اسلامی تلاش کرد و بی‌تردید هیچ جریان و عملیاتی در کشور نیست که بدون حضور بسیج باشد و حتی شهدای والامقام کشورمان نیز عمدتاً جزو اقشار بسیجی بودند.

محبی تصریح کرد: نقش بسیج برای خنثی‌سازی فتنه‌های دشمنان، بسیار حائز اهمیت است، به طوری که بسیجیان در دفاع از حریم و حرم اهل بیت(ع) نیز نقش‌آفرینی کرده‌اند.

معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه گفت: بسیج توانسته با بازخوانی، بازآفرینی و بازسازی سند اعتلای بسیج  آماده برداشتن گام‌های بزرگ در تحقق تمدن نوین اسلامی باشد.

وی اظهار کرد: تکیه به توان داخلی از جمله فعالیت‌های اجتماعی در برنامه‌های بسیج است و در این راستا تلاش برای آگاهی‌بخشی به مردم توسط بسیج جزو اولویت‌های اساسی است که این مسئله به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است و در تلاش هستیم در این راستا موفق عمل کنیم./تسنیم

کد خبر : 19983

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس