سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه 24 نوامبر 2021 | 20:28 ب.ظ
عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل:

بلاتکلیفی ۱۶ ساله طرح تفصیلی شهر اردبیل/ حق‌آبه ‌کامل اردبیل از قزل‌اوزن و ارس ‌دریافت نمی‌شود

بلاتکلیفی ۱۶ ساله طرح تفصیلی شهر اردبیل/ حق‌آبه ‌کامل اردبیل از قزل‌اوزن و ارس ‌دریافت نمی‌شود عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: طرح تفصیلی شهر اردبیل با گذشت ۱۶ سال همچنان بلاتکلیف و ابتر باقی مانده که به همین منظور نیاز است تا نسبت به تعیین تکلیف کاربری اراضی اقدامات لازم انجام یابد.

صدیف بدری در بازدید از محلات کم‌برخوردار درویش‌آباد و استاد شهریار در محدوده محلات ۱۳ گانه کلانشهر اردبیل اظهار داشت: یکی از معضلاتی که در مناطق کم‌برخوردار استان مشاهده می‌شود، عدم برخورداری از بسیاری از زیرساخت‌ها است که به همین منظور نیاز است تا انشعابات آب، برق، گاز و فاضلاب برای محلات محروم اردبیل دریافت شود.

وی بیان کرد: اتخاذ تصمیمات مشترک لازم برای رفع مشکلات موجود در زمینه برخی خدمات شهری، در راستای پیگیری رفع باقی مشکلات مرتبط با سایر دستگاه‌های اجرایی را در دستور کار قرار داده‌ایم که به همین منظور نیاز است تا برخی خدمات شهری در دستور کار مسئولان اجرایی استان قرار گیرد.

عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل بیان کرد: از مهم‌ترین مطالباتی که مردم این مناطق انتظار دارند این است که نسبت به بهبود وضعیت آسفالت و عبور و مرور شهری تصمیمات مناسبی اتخاذ شود تا هر چه سریع‌تر در این زمینه اقدام شود که این موضوع به عنوان اولویت اساسی است.

بدری تصریح کرد: طرح تفصیلی شهر اردبیل با گذشت ۱۶ سال همچنان بلاتکلیف و ابتر باقی مانده که به همین منظور نیاز است تا نسبت به تعیین تکلیف کاربری اراضی و همراهی با صاحبان املاک، شورا و شهرداری اردبیل مورد توجه واقع شود که به همین منظور نیاز است تا تلاش‌های لازم در این زمینه مبنای کار باشد.

وی اظهار کرد: نیاز است تا اجرای این طرح به صورت جامع و کامل مورد بازنگری قرار گرفته و در شورای عالی معماری و شهرسازی به تأیید برسد تا بتوانیم هر چه سریع‌تر اجرای این طرح را به مرحله اجرایی درآوریم.

بدری افزود: مشکل آب شرب و نبود منابع پایدار آبی در اردبیل یکی از موضوعاتی است که در استان اردبیل با آن مواجه هستیم که متأسفانه در سال‌های گذشته به دلیل قصور و کم‌کاری مسئولان حق‌آبه استان اردبیل از قزل‌اوزن و ارس به شکل کامل دریافت نمی‌شود و هم‌اکنون مشکلات عدیده‌ای در این زمینه باقی مانده است.

وی اظهار کرد: ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه طرح فاضلاب اردبیل ابلاغ شده و درصدد هستیم تا از طریق پساب فاضلاب آب مورد نیاز بخش صنعت و کشاورزی را نیز تأمین کنیم./تسنیم

کد خبر : 19977

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس