سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه 24 نوامبر 2021 | 20:16 ب.ظ
مدیرکل ارشاد استان اردبیل:

مراسم پاسداشت آیت‌الله موسوی‌ننه‌کران در اردبیل برگزار می‌شود

مراسم پاسداشت آیت‌الله موسوی‌ننه‌کران در اردبیل برگزار می‌شود مدیرکل ارشاد استان اردبیل گفت: لازم و ضروری است برای پاسداشت علم و عالم و ادای دین نسبت به خدمات علمی، فرهنگی و اجتماعی این دانشمند فقید، بزرگداشتی در شان و منزلت این عالم فرزانه در استان برگزار شود.

عبدالله بحرالعلومی در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان نمین اظهار داشت: نمین از دیرباز به عنوان مهد فرهنگ و خاستگاه پرورش نخبگان علمی و دینی بوده است که آیت‌الله فخرالدین موسوی‌ننه‌کرانی نیز به عنوان یکی از مفاخر ارزشمند برخاسته از همین شهرستان است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: مرحوم آیت‌الله سید فخرالدین موسوی ننه‌کرانی یکی از مفاخر ارزشمند و علمای برجسته دینی استان و شهرستان نمین بود که لازم و ضروری است برای پاسداشت علم و عالم و ادای دین نسبت به خدمات علمی، فرهنگی و اجتماعی این دانشمند فقید، بزرگداشتی در شان و منزلت این عالم فرزانه در استان برگزار شود.

بحرالعلومی ادامه داد: باید جایگاه مفاخر استان اردبیل به صورت کامل و اساسی حفظ شود و در راستای معرفی و شناساندن این شخصیت‌های ارزشمند در استان اقداماتی اساسی و قابل توجه انجام یابد،‌ چرا که در حال حاضر این موضوع برای ما بیش از هر مسئله دیگری حائز اهمیت است.

وی ضمن گرامیداشت هفته بسیج نیز تصریح کرد: تلاش و جدیت بر این است تا در راستای گام دوم و منویات مقام معظم رهبری هویت‌بخشی جدیدی در عرصه‌های مختلف فرهنگی و هنری رقم بخورد که این مسئله به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است و امید می‌رود این مهم در استان ترویج یابد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: مرحوم آیت‌الله سید فخرالدین موسوی ننه‌کران یکی از افتخارات منطقه و استان در عرصه دینی و سیاسی بود که توانست بود در طول عمر با برکت خویش در جایگاه‌های سیاسی و دینی کشور حضوری تاثیرگذار داشته باشد./تسنیم

کد خبر : 19964

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس