سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه 24 نوامبر 2021 | 20:07 ب.ظ
مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل :

مصرف گاز دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل پایش می‌شود

مصرف گاز دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل پایش می‌شود مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل از آغاز پایش مصرف گاز در اداره‌ها و دستگاه‌های اجرایی این استان با هدف مدیریت مصرف و صرفه‌جویی خبر داد.

 سردار اسماعیلی روز چهارشنبه در این زمینه به خبرنگاران گفت: با توجه به سرد شدن زود هنگام هوا در استان اردبیل و افزایش میزان مصرف گاز طبیعی، بازرسی‌های مستمر و دوره‌ای از سوی کارشناسان به جد در راستای کنترل و نظارت بر مصرف بهینه در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: بازرسان شرکت گاز از زمان آغاز این طرح از ۲۱۸ دستگاه اجرایی و اداره دولتی استان اردبیل بازدید داشتند که در صورت رعایت نکردن الگوی مصرف بهینه یا دمای رفاه، در مرحله اول اخطار کتبی و در مراحل بعدی نسبت به قطع گاز اداره مربوطه اقدام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل بیان کرد: برای اجرای این بخشنامه رعایت دمای ۱۸ تا ۲۱ درجه سانتی‌گراد در فضاهای داخلی، راهروها و فضاهای عمومی سرپوشیده، روشن کردن وسایل گرمایی یک ساعت پیش از آغاز وقت اداری و خاموش کردن آنها یک ساعت پیش از پایان وقت اداری، خاموش کردن وسایل گرمایشی در روزهای تعطیل و استفاده از دستگاه‌های گازسوز استاندارد با برچسب انرژی بالا ضروری است.

وی اضافه کرد: با ورود به فصل سرد سال و افزایش مصرف انرژی در چند ماه آینده رعایت الگوی بهینه مصرف و صرفه‌جویی ضرورتی دوچندان می‌یابد که در این راستا از همه مشترکان گاز طبیعی در استان اردبیل انتظار می‌رود که با رعایت الگوی مصرف بهینه، شرکت گاز استان را در ارائه خدمات مناسب بیش از پیش یاری کنند.

۲۵۰ هزار و ۷۸۹ انشعاب و ۵۱۹ هزار ۲۴۲ مشترک گاز طبیعی در استان اردبیل وجود دارد./ایرنا

کد خبر : 19958

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس