سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 23 نوامبر 2021 | 20:04 ب.ظ
فرماندار اردبیل:

راه دسترسی به کارخانه آرتاویل تایر بهسازی می‌شود

راه دسترسی به کارخانه آرتاویل تایر بهسازی می‌شود فرماندار اردبیل گفت: راه دسترسی به کارخانه لاستیک سازی آرتاویل تایر اردبیل بهسازی و آسفالت می شود.

مسعود امامی یگانه روز سه‌شنبه در بازدید از کارخانه آرتاویل تایر اردبیل افزود: با اختصاص و تامین اعتبارات لازم علاوه بر ساماندهی و آسفالت جاده دسترسی منتهی به کارخانه آرتاویل تایر سیستم روشنایی این مسیر نیز بهسازی خواهد شد.

وی از برطرف کردن مشکل خطوط تلفن و آنتن دهی مجموعه کارخانه آرتاویل تایر خبر داد و اظهار کرد: حقوق کارگران این واحد تولیدی به موقع و به طور منظم پرداخت می‌شود و در این زمینه مشکلی وجود ندارد.

او با اشاره به اشتغال هزار و ۳۰۰ نفر و تولید حدود ۱۲ هزار حلقه انواع لاستیک سبک و سنگین با کیفیت در کارخانه آرتاویل تایر اردبیل بیان کرد: ۲۵ درصد لاستیک سبک و سنگین مورد نیاز وسایل نقلیه کشور در اردبیل تولید می‌شود.

فرماندار اردبیل با بیان اینکه هم‌اکنون کارخانه لاستیک‌سازی آرتاویل تایر به یک شهرک صنعتی تولید لاستیک تبدیل شده است، اضافه کرد: این واحد تولیدی که در سال ۱۳۷۵ راه اندازی شده لاستیک نخی تولید می کرد که با حمایت‌های صورت گرفته هم اکنون انواع لاستیک‌های رادیال سنگین و نیمه‌سنگین نیز تولید می‌کند.

امامی یگانه ادامه داد: در راستای تحقق شعار سال مبنی بر “رونق تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی‌ها” حمایت از واحدهای تولیدی برای رفع موانع موجود در مسیر رشد و توسعه اقتصادی مهم‌ترین ماموریت مدیران دستگاه‌های اجرایی است./ایرنا

کد خبر : 19955

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس