سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: یکشنبه 14 نوامبر 2021 | 19:14 ب.ظ
درخشش تیم فناور ایرانی در مسابقات بین المللی؛

مقام دوم مسابقات جهانی اختراعات لهستان به واحد فناور مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل رسید

مقام دوم مسابقات جهانی اختراعات لهستان به واحد فناور مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل رسید واحد فناور مستقر در مرکز رشد جهاددانشگاهی استان اردبیل مقام دوم مسابقات جهانی اختراعات ورشوی لهستان را کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری گام دوم، مدیرعامل شرکت نوآوران کیمیای پرند سبلان از واحدهای مستقر در مرکز رشد جهاددانشگاهی استان اردبیل در این خصوص گفت: مسابقات جهانی اختراعات ورشوی لهستان از جمله جشنواره های معتبر در بخش اختراعات و ابداعات است که سالانه بیش از صدها مخترع از سراسر جهان در بخش های مختلف اختراعات خود را در معرض نمایش می گذارند.

سولماز چرایی اظهار داشت: امسال به دلیل شرایط جهانی کرونا، این مسابقات به صورت غیرحضوری برگزار شد و در این دوره از مسابقات فناوران شرکت نوآوران کیمیای پرند سبلان از ایران توانستند در بخش رباتیک و سلامت در رقابت با صدها مخترع، مقام دوم را کسب نمایند.

وی افزود: عنوان اختراع ارائه شده به این جشنواره جهانی« ربات پرنده چند منظوره با قابلیت اجرای عملیات پرینت سه بعدی و ماشینکاری در محل » بود که توانست نظر هیات داوران را جلب نموده و حائز رتبه دوم شود.

گفتنی است اعضای تیم شرکت نوآوران کیمیای پرند سبلان از واحدهای مستقر در مرکز رشد جهاددانشگاهی استان اردبیل سولماز چرایی، احسان مرزبان، حمید مراد. مرتضی چمن آرا، سیما  ویسی نژاد، رسول مرزبان و آرمان آهنربای بودند.

کد خبر : 19905

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس