سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه 10 نوامبر 2021 | 12:47 ب.ظ
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل:

مسابقه “کتاب نوش” در اردبیل برگزار می‌شود

مسابقه “کتاب نوش” در اردبیل برگزار می‌شود مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل گفت: برنامه‌های متنوعی در هفته کتاب‌خوانی در استان برگزار می‌گردد که مهمترین آن برگزاری مسابقه بزرگ “کتاب‌نوش” در سطح مراکز فرهنگی هنری استان است.

زعفر احدزاده روز چهارشنبه افزود: در این مسابقه کتاب‌خوانی که در بین گروه‌های سنی ۹ تا ۱۲ سال(نونهال و نونگاه) و ۱۳ تا ۱۷ سال (نوجوان) خواهد بود، شرکت‌کنندگان می‌بایست کتاب موردعلاقه‌شان را در قالب فیلم کوتاه ۹۰ ثانیه‌ای و با صدای خود معرفی نمایند که در پایان از برگزیدگان این فرآیند تجلیل خواهد شد.

به گفته وی ، شرکت‌کنندگان در مسابقه می‌توانند آثار خود را از طریق پرتال مجازی کانون استان اردبیل به‌آدرس(ardabil@kanoonparvaresh.ir) و هم‌چنین از طریق پیام‌رسان واتساپ به شماره همراه (۰۹۱۴۷۴۵۱۴۳۳) ارسال کنند.

وی بیان کرد: هم‌چنین در این ایام از کودکان و نوجوانان کتاب‌خوان و برتر استان نیز در راستای ترویج و توسعه‌ی فرهنگ کتاب‌خوانی تقدیر به عمل خواهد آمد و برنامه‌های کتاب‌محور دیگری در قالب فعالیت‌های عمومی و مهم کانون اجرا خواهد شد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل بابیان اینکه کتاب مبنای دانایی و دروازه آگاهی بوده و مهمترین ابزار انتقال تاریخ، تجارب، دانش‌ها و توسعه جوامع است، اظهار کرد: مهربانی با این یار مهربان باید جدی تر از هر زمانی انگاشته شود، چرا که عصر همگرایی دانش فقط با رشد خرد و آگاهی افزایی ممکن است.

احدزاده افزود: مهم‌ترین نهاد مهربانی و آشتی با برترین اختراع بشری(کتاب) خانواده است و گرانی قیمت کتاب نباید باعث کم‌رنگی آن در سبد نیازمندی خانواده‌ها شود./ایرنا

کد خبر : 19854

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس