سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: دوشنبه 8 نوامبر 2021 | 22:42 ب.ظ
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل:

نمایندگان اردبیل خواستار بکارگیری نیروهای توانمند در بدنه اداری هستند

نمایندگان اردبیل خواستار بکارگیری نیروهای توانمند در بدنه اداری هستند رئیس مجمع نمایندگان مردم استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی گفت: خواسته ما از مجموعه مدیریت اداری استان بکارگیری نیروهای انسانی توانمند در بدنه تشکیلات اداری برای پیشبرد اهداف دولت انقلابی و حل مشکلات عدیده مردم است.

سید غنی نظری روز یکشنبه در جمع معتمدین و پیشکسوتان خلخال اعلام کرد: در حال حاضر استان اردبیل برای جبران نقیصه و کاستی‌ها، حل مشکلات معیشتی مردم و همچنین نوسعه و عمران همه جانبه مناطق مختلف نیازمند بکارگیری نیروهای توانمند، متعهد، معتقد و بی‌حاشیه در تشکیلات اداری است.

عضو کمسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی در دولت مردمی‌، لازم است که اقداماتی صورت گیرد تا مدیرانی با اراده راسخ  و بصورت مسنجم در راستای گفتمان انقلاب قدم بردارند.

نماینده مردم شهرستانهای خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تلاش نمایندگان مردم در مجلس برای تصویب کامل طرح رتبه بندی معلمان و همچنین تصویب کلیات طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان در سطح کلان کشوری است.

وی گفت: حمایت از استاندار اردبیل برای انتخاب و بکارگیری مدیران توامند در مجموعه مدیریتی این استان، جذب و افزایش اعتبارات عمرانی برای پروژه‌های عمرانی بزرگ از جمله چهاربانده شدن راه اردبیل به سرچم، تکمیل خط راه آهن اردبیل به میانه، تسریع در عملیات اجرایی راه اصلی خلخال به منجیل و راه‌اندازی طرح‌های نیمه تمام در دستور کار نمایندگان  قرار دارد.

نظری با بیان اینکه در انتخاب مجموعه مدیران ارشد استانداری سهم همه شهرستانهای استان باید در نظر گرفته شود، اظهار کرد: مطالبه اساسی مردم شهرستان‌های خلخال و کوثر و نیروهای انقلابی جنوب استان، پرهیز از هرگونه تبعیض در انتخاب و انتصاب مدیران اجرایی در رده‌های مختلف مدیریتی است.

وی با بیان اینکه اجرای پروژه تونل گردنه الماس واقع در محور برف‌گیر خلخال به اسالم و ادامه اجرای کارخانه سیمان این شهرستان درحال پیگیری است، افزود: اعتبار لازم برای اجرای آسفالت راه ۱۳ کیلومتری هشجین به سه راهی اردبیل _ سرچم جهت بهره‌مندی مردم منطقه خورش رستم  برای دسترسی به مرکز استان و کشور تامین شده است.

نماینده مردم شهرستان‌های خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مطالبات مردم شهرستان خلخال در خصوص مشکلات حوزه عمران و توسعه شهرستان بیان کرد: توسعه متوازن  استان در همه مناطق باید به دور از هرگونه تبعیض انجام شود./ایرنا

کد خبر : 19828

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس