جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: دوشنبه 8 نوامبر 2021 | 21:21 ب.ظ
دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل;

آمادگی شورای ائتلاف برای همکاری با استانداری اردبیل/دخالتی در انتصابات نداریم

آمادگی شورای ائتلاف برای همکاری با استانداری اردبیل/دخالتی در انتصابات نداریم شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل گفت: در صورتی که استاندار اردبیل خواستار نظر مشورتی باشد، شورای ائتلاف بر اساس بانک اطلاعاتی و منابع انسانی موجود، آمادگی هرگونه همکاری در این خصوص را دارد.

میرفخرالدین زاهد در گفتگو با پایگاه خبری گام دوم، با اشاره به دیدار اخیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی اردبیل با استاندار و ارائه گزارشی کلی از مجموعه فعالیت شورا، اظهار داشت: در شورای ائتلاف استان بیش از ۱۵ هزار نفر سازماندهی شده که پانزده هزار در مجموع عمومی عضویت دارند و از این تعداد، ۲ هزار و هشتصد نفر عضو مجمع منتخب و ۳۱۰ نفر نهایی نیز اعضای اصلی دارای مسئولیت در شورای استان هستند.

وی با بیان در مجمع شورای ائتلاف استان ۲۵ حزب سیاسی شناسنامه دار، تحت عنوان شورای هماهنگی احزاب قرار گرفته است، افزود: در شش شاخه کمیته‎‌های تخصصی، ۲۲ شاخه کانون‌های تخصصی، آمادگی همکاری در موضوعات مختلف ، با مجموعه مدیریت استانی است.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل با تاکید بر اینکه شورای ائتلاف صرفا کارکرد انتخاباتی ندارد، گفت: جهت رد این ادعا و مباحث، شورای ائتلاف در سطح کشور با ۳۵۰ هزار نفر نیروی سازماندهی شده، ماموریت افزایش این نفرات تا ۳ میلیون نفر را دارد که این نشان از فعالیت مستمر و ادامه دار مجموعه است.

زاهد با اشاره به اینکه پس از طرح مباحث توسط چهره‌های مختلف در این جلسه، استاندار اردبیل خواستار استمرار تخصصی‌تر این جلسات شد و گفت: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل بعنوان چشم بصیر و ناظر در دستگاه‌های اجرایی نقش ایفا کند.

وی در ادامه با بیان اینکه شورای ائتلاف هیچ وقت در صدد سهم خواهی نبوده و نیست، تصریح کرد: در عین حال در صورتی که استاندار اردبیل خواستار نظر مشورتی برای مناصب مدیریتی باشد، شورای ائتلاف بر اساس بانک اطلاعاتی و منابع انسانی موجود، آمادگی هرگونه همکاری در این خصوص را دارد.

کد خبر : 19813

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس