سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: دوشنبه 8 نوامبر 2021 | 11:15 ق.ظ

کتاب سربندهای سلیمانی در اردبیل رونمایی شد

کتاب سربندهای سلیمانی در اردبیل رونمایی شد کتاب سربندهای سلیمانی، مجموعه آثار ادبی درباره سردار دلها حاج قاسم سلیمانی که برای اولین بار در سطح ملی توسط مهدی همتی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیل سبلان ما گردآوری شده بود در اردبیل رونمایی شد.

به گزارش پایگاه خبری گام دوم، کتاب سربندهای سلیمانی با حضور سردار غلامحسین محمدی اصل فرمانده سپاه حضرت عباس(ع)، قاسم محمدزاده مسئول فضای مجازی بسیج استان و علیرضا حسن زاده مسئول مرکز حفظ آثار سپاه  استان اردبیل  و مسئول انتشارات خط هشت، مهدی همتی مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی سبلان ما و جمعی از فعالان فرهنگی اردبیل در مهدیه اردبیل رونمایی شد.

سردار محمدی اصل در این مراسم با بیان اینکه کار برای شهدا با هیچ پُست و مقامی قابل مقایسه نیست، گفت: کار برای شهدا ذخیره ای الهی است.

وی با اینکه حتی یک کلمه از این کتاب بر روی یک نفر هم تاثیرگذار شود مهم و ارزشمند است، گفت: سردار دلها متعلق به جهان است

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) در ادامه سخنان خود به تبیین ویژگی های سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی پرداخت و گفت: شجاعت، شهامت و درایت سردار دلها به حدی فراگیر بود که حتی افرادی که با نظام مقدس جمهوری اسلامی نیز مخالف بودند ولی به اقدامات شهید سلیمانی ایمان قاطع داشته و به آن معترف بودند.

وی به ویژگی های یاران امام حسین(ع) اشاره کرد و گفت: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نمونه ای از انسان ها و یاران مام حسین(ع) در عصر حاضر بود بطوریکه همانند یاران حضرت نیز به شهادت رسید.

انتشار ۲۰۰ عنوان کتاب در رابطه با شهدا در انتشار خط هشت/سربندهای سلیمانی ششمین کتاب چاپ شده در اردبیل درباره سردار دلها 

علیرضا حسن زاده مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه حضرت عباس(ع) در این مراسم به اهمیت کار فرهنگی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه پرداخت و گفت: کتاب سربندهای سلیمانی که برگرفته از مجموعه اثار دلباختگان سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی  در قالب دلنوشته و شعر از سراسر کشور است که طی فراخوانی توسط پایگاه خبری و تحلیلی سبلان ما گردآوری و پس از داوری، اثار پذیرفته شده در قالب کتاب سربندهای سلیمانی با همکاری فضای مجازی بسیج استان و انتشارات خط هشت در اردبیل چاپ و منتشر شد.

مسئول انتشارات خط هشت در ادامه سخنان خود به فعالیت های این انتشارات در چاپ و انتشار اثار مربوط به شهدای گرانقدر اشاره کرد و گفت: انتشارات خط هشت طی هشت سال از اغاز فعالیت خود بیش از ۲۰۰ عنوان کتاب درباره شهدا به ویژه شهدای استان اردبیل چاپ و منتشر کرده که از این میان شش کتاب در رابطه با سردار دلها حاج قاسم سلیمانی  بوده است.

کتاب سربندهای سلیمانی، مجموعه اثار شعر و دلنوشته درباره سردار دلها حاج قاسم سلیمانی توسط مهدی همتی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی سبلان ما گرداوری و منتشر شده است.

 

 

 

کد خبر : 19809

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس