سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: یکشنبه 7 نوامبر 2021 | 13:13 ب.ظ
دبیر کنگره شهدای شمال غرب :

ایجاد گسست بین نسل‌ها هدف اصلی دشمنان است

ایجاد گسست بین نسل‌ها هدف اصلی دشمنان است دبیر کنگره شهدای شمال غرب کشور گفت: گسستن بین نسل‌های جدید و قدیم هدف اصلی دشمنان است و بالعکس ما باید به پیوست نسل‌ها فکر کنیم و این مهم را به نسل‌های آینده نیز منتقل کنیم.

سردار پاسدار غلام‌عسگر کریمیان دبیر کنگره شهدای شمال غرب کشور نیز در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهارداشت: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری «فرهنگ دفاع مقدس همانند گنجینه‌ای است که ما خواهیم توانست این گنجینه را استخراج کنیم.»

وی بیان کرد: یکی از وظایف جوانان تفحص در پیمودن راه شهدا و نگهداری راه آن‌هاست که با حضور در عرصه دفاع مقدس به عنوان امری لازم و اساسی مبنای کار قرار گرفته است.

دبیر کنگره شهدای شمال غرب کشور  ادامه داد: گسستن بین نسل‌های جدید و قدیم هدف اصلی دشمنان است و بالعکس ما باید به پیوست نسل‌ها فکر کنیم و این مهم را به نسل‌های آینده نیز منتقل کنیم.

کریمیان ادامه داد: جوانان باید در حوزه جنگ نرم آگاهانه عمل کنند و در مقابله با عملیات جنگ روانی دشمنان در فضای مجازی و حقیقی با دشمن‌شناسی پاسخگوی حملات دشمن باشند و  از ارزش‌های مقدس انقلاب اسلامی دفاع کنند.

در ادامه سردار سیدعلی تدین، فرمانده تیپ ۳۷ حضرت عباس(ع) استان اردبیل در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: دشمنان اگر بخواهند در بعد نرم با ما وارد دشمنی شوند ما هم در بعد نرم جوابگوی آنان خواهیم بود و اگر دشمنی آنان در بعد سخت باشد، به شدت تمام در این زمینه اقدام می‌کنیم.

وی بیان کرد: دشمنی‌های اجنبی‌ها در تمامی ابعاد برای ما ایرانیان آشکار است که به همین منظور سربازان نظام در تمامی مرزهای جمهوری اسلامی آماده‌باش هستند تا با جانفشانی و تقدیم و جان خود عزت و اقتدار ایران اسلامی را رقم بزنند./تسنیم

کد خبر : 19806

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس