سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: یکشنبه 7 نوامبر 2021 | 13:07 ب.ظ
استاندار اردبیل:

نباید در روند تولید و اشتغال هیچ‌گونه مانع و سنگ‌اندازی باشد

نباید در روند تولید و اشتغال هیچ‌گونه مانع و سنگ‌اندازی باشد استاندار اردبیل گفت: با توجه به مصادیق خودتحریمی در اقتصاد کشور نباید در روند تولید و اشتغال هیچگونه مانع و سنگ‌اندازی باشد.

مراسم معارفه معاونان جدید استاندار اردبیل در چهار حوزه اقتصادی، عمرانی، مدیریت منابع انسانی و سیاسی برگزار و در این آئین از زحمات چندین سال مدیران و معاونان اسبق استانداری تجلیل و معاونان جدید معرفی شدند.

سیدحامد عاملی استاندار اردبیل در مراسم معارفه معاونان جدید استاندار اردبیل اظهار داشت: برخی قوانین و مقررات از مصادیق بارز خودتحریمی است که برای تولید ثروت به عنوان مانعی جدی محسوب می‌شود که در این زمینه با توجه به مصادیق خودتحریمی در اقتصاد کشور نباید در روند تولید و اشتغال هیچگونه مانع و سنگ‌اندازی باشد.

وی بیان کرد: فرآیند تولید ثروت، ایجاد اشتغال، افزایش پول ملی، کاهش تورم و نقدینگی جزو موارد خودتحریمی است که نیازمند رفع و شناسایی آن‌ها هستیم و با تلاش‌های انجام یافته نباید عرصه مدیریت را در استان تنگ کنیم، بلکه باید تمام تلاش ما استفاده از تجارب مدیران توانمند باشد.

استاندار اردبیل تصریح کرد: کشور ما از ظرفیت‌های بالقوه‌ای برخوردار است که به همین منظور استفاده از گنجینه مدیریتی شایسته برای پیشرفت کشور بسیار حائز اهمیت و اساسی است تا بتوانیم با اجرای برنامه‌ها و کارها از تجارب مدیران گذشته به عنوان سرلوحه کارها و برنامه‌ریزی‌ها مبنای کار قرار داده شود.

عاملی اظهار کرد: شکوفایی اندیشه و بارور شدن تفکرات با تغییر مدیریت‌ها امری طبیعی است و با توجه به این که مردم انتظار دارند تا دولت سیزدهم در فاصله زمانی کوتاه به اوضاع نابسامان اقتصادی و معیشتی سامان دهد و نسبت به تولید ثرورت و افزایش سرانه درآمدی استان گام‌های اساسی بردارد، بنابراین در این زمینه تغییرات مدیریتی نیز امری بدیهی است.

وی تصریح کرد: بهره‌گیری از ظرفیت‌های استان برای توسعه سرمایه‌گذاری‌ها و بهره‌گیری از توان و ظرفیت‌ها برای دوری از مسائل حاشیه‌ای به اصل موضوع توسعه و پیشرفت استان کمک کنیم.

استاندار اردبیل افزود: در گذشته کارهای زیربنایی خوبی در استان در حال انجام است که به همین منظور با استفاده از تجارب مسئولانی که دلسوزانه برای نظام و مردم گام برمی‌دارند در راستای تحقق اهداف مورد نظر موفق عمل کنیم.

عاملی بیان کرد: همه ما باید نگاه توسعه‌ای و بهبود شرایط حاکم را داشته باشیم و نباید در این راستا اعتماد سوزی اتفاق بیافتد، چرا که در شرایط کنونی بیش از هر موضوع دیگری اهمیت به رفع موانع و مشکلات در دستور کار قرار دارد./تسنیم

کد خبر : 19800

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس