سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: یکشنبه 7 نوامبر 2021 | 13:02 ب.ظ

عرضه‌کننده خارج از شبکه توزیع مرغ در اردبیل جریمه شد

عرضه‌کننده خارج از شبکه توزیع مرغ در اردبیل جریمه شد مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: شرکت پروتئین عرضه‌کننده خارج از شبکه توزیع مرغ در اردبیل به پرداخت ۴۲ میلیارد ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شد.

علی رحیمی‌آذر  افزود: بر اساس گزارش سازمان صنعت، معدن و تجارت مبنی بر وقوع تخلف در عرضه خارج از شبکه توزیع مرغ به مقدار ۹۶ تن و ۴۹۷ کیلو گرم توسط یک شرکت پروتئینی پرونده‌ای در این خصوص تشکیل شد.

وی اظهار کرد: شعبه رسیدگی‌کننده با توجه به محتویات پرونده، اتهام انتسابی متهم را محرز تشخیص و شرکت متخلف را علاوه بر الزام به توزیع در شبکه به پرداخت مبلغ ۴۲ میلیارد ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم کرد.

وی بیان‌ کرد: خرید و فروش و حمل یا نگهداری کالا خارج از ضوابط تعیینی دولت تخلف محسوب می‌شود و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

رحیمی‌آذر گفت: تمامی واحدهای تولیدی، خدماتی و توزیعی و اصناف در استان زیر ذره‌بین تعزیرات هستند و به صورت مداوم بر نحوه عملکرد آنها نظارت می‌شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل پدیده قاچاق و هرگونه فعالیت‌های اقتصادی غیرقانونی را موجب اخلال در نظام اقتصادی کشور دانست و افزود: برخورد با فرصت‌طلبان و سوء‌استفاده‌کنندگان و مفسدان اقتصادی از اولویت‌های دستگاه قضایی است.

وی اظهار کرد: هموطنان می‌توانند گزارش‌های خود در رابطه با احتکار، قاچاق کالا، گرانفروشی و کم‌فروشی و عرضه کالا خارج از شبکه توزیع را از طریق سامانه ارتباطی ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت اطلاع دهند./ایرنا

کد خبر : 19794

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس