سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: یکشنبه 7 نوامبر 2021 | 13:00 ب.ظ

فرمانده سپاه استان اردبیل بر تقویت زیرساخت‌های فرهنگی تاکید کرد

فرمانده سپاه استان اردبیل بر تقویت زیرساخت‌های فرهنگی تاکید کرد فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: تقویت زیرساخت‌های فرهنگی جامعه برای مقابله با جنگ نرم و نفوذ فرهنگی بیگانه ضرورت دارد.

سردار غلامحسین محمدی اصل در دیدار با امام جمعه خلخال بیان کرد: دشمن با مایوس شدن از هرگونه رویارویی نظامی با ایران اسلامی به جنگ رسانه‌ای،فرهنگی و اقتصادی روی آورده است.

وی اظهار کرد: برای مقابله در جبهه جنگ غیر نظامی با دشمنان نیازمند تقویت زیر ساختها در عرصه فرهنگی و مقابله به مثل فرهنگی و رسانه‌ای هستیم.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل ورود بسیج را به تولید محتوا در حوزه رسانه‌های دیجیتال و مجازی یادآور شد و گفت: ورود بسیج همچون سایر عرصه‌ها در این حوزه نیز می‌تواند دشمنان را ناامید و مستأصل کند.

سردار محمدی اصل با اشاره به پیروزی‌های اخیر نیروی دریایی سپاه پاسداران در مرزهای آبی کشور بیان کرد: زانو زدن آمریکایی‌ها در خلیج فارس و دریای عمان توسط سربازان دلاور ایران اسلامی، درسی بزرگ برای آمریکا بود.

وی بیان کرد: آمریکا در همان عرصه، یک بار دیگر و به شکل جدیدی از مردم ایران شکست خورد و ماهیت تروریستی و تجاوز آشکار این کشور استکباری به حقوق ملت‌های دیگر برای جهانیان ثابت شد.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با بیان اینکه چنانچه احدی، فکر توطئه علیه کشورمان را در سر داشته باشد، با سیلی سنگین ملت شهیدپرور ایران روبرو خواهد شد، تاکید کرد: آرزوی دستیابی به ایران اسلامی با حمله نظامی یک آرزوی دست نیافتنی همیشگی برای غرب و آمریکا است.

وی با تقدیر از مردم ولایی خلخال اظهار کرد: این شهرستان موطن رزمندگان و شهدای عاشوایی در دفاع از کشور است و تقدیم بیش از ۵۰۰ شهید والامقام به انقلاب و نظام اسلامی ایران افتخاری بزرگ و ذخیره فرهنگی و معنوی مردم این شهرستان است.

وی افزود: رشادت‌های سردار شاپور بزرگر، شهید مرحمت بالازاده، خلبانان شهید ذاکر و جدی و دیگر رزمندگان عاشورایی استان اردبیل و خلخال در لشگر عاشورا، بارها پیروزی برای این ملت را به ارمغان آورد و ثمره شجاعت آنان، امنیت امروزی جامعه است.

خلخال در جنوب اردبیل واقع است./ایرنا

کد خبر : 19791

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس