سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: یکشنبه 7 نوامبر 2021 | 12:57 ب.ظ
مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل:

آب شرب مورد نیاز برای تمامی شهرهای استان اردبیل تامین می‌شود

آب شرب مورد نیاز برای تمامی شهرهای استان اردبیل تامین می‌شود مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل با تشریح طرح‌های در حال اجرا تاکید کرد که برای تامین آب آشامیدنی سالم شهروندان در تمامی شهرهای این استان تلاش می‌شود.

علی حیدری اناری در بررسی آخرین وضعیت منابع آب استان اظهار کرد: مردم در تمام نقاط استان نیازمند تامین آب در بخش‌های مختلف به خصوص آب آشامیدنی هستند و باید در این راه تمامی همت، امکانات و نیروی انسانی سازمان بسیج شود تا از موانع و چالش‌های موجود عبور کنیم.

وی که به تازگی بعنوان مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل منصوب شده است، افزود: تامین آب سالم و حفاظت از محیط‌زیست از اولویت‌های دولت است و پیش‌بینی می‌شود در بودجه سال آینده اعتبار لازم برای شبکه آب اردبیل تخصیص یابد.

او بر لزوم برنامه‌ریزی برای مصرف بهینه آب تاکید کرد و گفت: کیفیت آب آشامیدنی شهر اردبیل با اجرای طرح‌های مختلف کوتاه مدت و بلندمدت ارتقا می‌یابد و دولت اعتبار خوبی به این امر اختصاص می دهد.

مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل با اشاره به اجرای طرح های مختلف سدسازی و آبرسانی در سطح استان خواستار تکمیل و تسریع در احداث این طرح ها برای خدمت رسانی مطلوب به مردم استان شد.

تاکنون ۱۰ سد مخزنی بزرگ و ۴۲ سد مخزنی کوچک در استان اردبیل احداث شده است./ایرنا

کد خبر : 19788

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس