سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: یکشنبه 7 نوامبر 2021 | 12:48 ب.ظ

۷۰ درصد سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان اردبیل فعال هستند

۷۰ درصد سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان اردبیل فعال هستند مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: ۷۰ درصد سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان استان اردبیل فعال هستند.

سجاد انوشیروانی ۱۶ آبان در دیدار با مدیر حوزه‌های علمیه استان اردبیل با اعلام این خبر افزود: اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل در حوزه جوانان هم با اقدام به ایجاد ۹۰ سازمان‌های مردم‌نهاد جزو ۵ استان برتر است.

وی ادامه داد: سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان استان اردبیل در حوزه‌های مختلف ازدواج، تحکیم بنیان خانواده، برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی و اشتغال در سطح استان فعالیت دارند.

انوشیروانی برنامه‌ریزی کلان در ورزش را راه گشای پیشرفت در ورزش برشمرد و اضافه کرد: در ورزش باید به فکر سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی کلان باشیم و از برگزاری برنامه‌های منفعل و بدون تأثیر در حوزه ورزش و جوانان پرهیز کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل افزود: ورزش استان اردبیل باتوجه‌به رزومه بسیار قوی و قهرمانان به نام در حوزه قهرمانی به لحاظ زیرساختی در فقر کامل به سر می‌برد و به دنبال رفع این کمبود خواهیم بود.

انوشیروانی اضافه کرد: ایجاد توازن در بحث ایجاد زیرساخت‌ها در بسترسازی برای ورزش و ایجاد فضاهای ورزشی در اولویت می‌باشد و این توازن در استان اردبیل در سال‌های گذشته رعایت نشده است که امروز شاهد این هستیم که در شهرستان اردبیل ۷ صدم درصد برای هر نفر فضای ورزشی ایجاد شده است و شهرستان‌های کوثر و نیر از بیشترین سرانه ورزشی در سطح استان برخوردار هستند./ایسنا

کد خبر : 19782

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس