سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: شنبه 6 نوامبر 2021 | 13:12 ب.ظ
رئیس حوزه هنری استان اردبیل :

نمایش آثار هنرواره ملی طراحی پوستر “به سوی خدا” در تهران

نمایش آثار هنرواره ملی طراحی پوستر “به سوی خدا” در تهران رئیس حوزه هنری استان اردبیل گفت: نمایشگاه آثار هنرواره ملی طراحی پوستر “به سوی خدا” در گالری ابوالفضل عالی تهران برگزار می‌شود.

امیر رجبی در این زمینه اظهار کرد: آیین افتتاح نمایشگاه این هنرواره طراحی پوستر با موضوع نماز به همت حوزه هنری و همکاری ستاد اقامه نماز استان و مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری کشور ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح روز دوشنبه، ۱۷ آبان در گالری عالی حوزه هنری خواهد بود.

وی افزود: ۲۳۳ اثر فاخر و ارزنده از کل کشور به دبیرخانه هنرواره ملی طراحی پوستر “به سوی خدا” ارسال شده بود و از مجموع آنها ۳۰ اثر به عنوان برتر انتخاب گردید که در نمایشگاه مذکور به معرض دید عموم گذاشته می‌شود.

رئیس حوزه هنری استان اردبیل بیان کرد: نمایشگاه شامل آثاری از سمانه رهنما از همدان، رضا نجف‌لو از زنجان، حسین براتی از کرج، بهمن شمس از لرستان، اسماعیل خدابنده و مرتضی رحمتی از تهران، محمدصادق پوروهاب از قم و علیرضا حمامی از کاشان خواهد بود.

وی اضافه کرد: مائده زینل‌زاده از مرودشت فارس، مریم فضل‌اله‌نژاد از مازندران، مهران آقایی از تبریز، ناصر زارعین از یزد، فریبا گشتاسبی از شیراز و مهران رجبعلی‌زاده، فاطمه مرادیان، مصطفی شکیبا، نوید طالبی و محمد عباس‌زاده از اردبیل از دیگر هنرمندانی هستند که آثارشان در این نمایشگاه به نمایش درخواهد آمد.

رجبی بیان کرد: این نمایشگاه با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی از ۱۸ تا ۲۶ آبان‌ در گالری عالی واقع در خیابان سمیه، نرسیده به پل حافظ، (جز روزهای تعطیل) از ساعت ۹ تا ۱۸ میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

وی یادآور شد: آیین اختتامیه هنرواره ملی طراحی پوستر “به سوی خدا” ۱۸ خرداد امسال در اردبیل برگزار شد که داوری این رویداد را علی وزیریان، حجت مجرد و حسین آزاد بر عهده داشتند./ایرنا

کد خبر : 19762

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس