سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: شنبه 6 نوامبر 2021 | 13:07 ب.ظ
امام جمعه اردبیل:

سپاه در برابر دزدی آمریکایی‌ها بسیار مقتدر عمل کرد

سپاه در برابر دزدی آمریکایی‌ها بسیار مقتدر عمل کرد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل با اشاره به اقدام مقتدرانه سپاه در مقابله با دزدی آمریکا گفت: سپاه معظم با این اقدام بر افتخارات کشور افزود.

آیت الله سید حسن عاملی در خطبه‌های نماز جمعه اردبیل افزود: سپاه معظم ما این هفته در دفاع و حفاظت از منافع کشورمان در برابر دزدی آمریکا بسیار مقتدرانه و عزت‌مندانه عمل کرد و بر افتخارات بزرگ کشور افزود.

وی با  بیان اینکه در این حادثه آمریکا و ارتش آمریکا به ‌صورت استثنایی تحقیر و ذلیل شد و هیبت آمریکا تماماً شکست، اظهار کرد: این حادثه نشان داد که ارتش آمریکا وحشت و ترس فوق العاده از سپاه معظم ما دارد.

آیت الله عاملی با تشریح این حادثه و دیگر تحرکات  و توطئه‌های آمریکا و اسراییل علیه ایران گفت: تمامی این توطئه‌ها با اقدامات مقتدرانه و هوشمندانه کشورمان نقش بر آب شد.

وی افزود: بعد از این ماجرا حضور ایران در پای مذاکره وین بسیار مقتدرانه خواهد بود و این را باید تیم ایران خوب لحاظ کند و ذره‌ای در رفع تحریم مماشات نکند.

او  با بیان اینکه اقدام مقتدرانه ایران در ماجرای مقابله با دزدی اخیر آمریکا تعجب کارشناسان نظامی را برانگیخت، خاطر نشان کرد: کارشناسان نظامی دنیا در این ماجرا از یک چیز تعجب می‌کنند و آن اینکه آمریکا که ابرقدرت دارای بمب هسته‌ای و دارای پایگاه‌های بسیار در اطراف ایران می‌باشد در برابر ایران کاملا فلج است.

خطیب جمعه اردبیل بیان کرد: آمریکا چهارماه قبل با نهایت ذلت از افغانستان خارج شد و هنوز زخم‌های آن بهبود نیافته بود که این ذلت بزرگ نیز مثل اجل معلق برایش نازل شد و ثابت کرد که زمان عربده‌کشی آمریکا دیگر تمام شده است.

آیت الله عاملی گفت: روش ایران و روش دشمن بسیار متفاوت است، اسرائیل بزدلانه دانشمندان هسته‌ای ما را ترور می‌کند، آمریکا دزدی می‌کند، اما ایران اهل مکر و خدعه و حیله و ناجوانمردی نیست، شجاعانه در میدان حاضر شده  و اراده  خود را حاکم می‌کند.

امام جمعه اردبیل در ادامه  با اشاره به حضور متمولین اردبیلی  مقیم تهران برای سرمایه‌گذاری در استان اظهار کرد: جای بسیار شکر است که متمولین اردبیلی ساکن تهران  به تعداد حدود ۶۰ نفر جمع شده و شرکتی با سرمایه اولیه ۱۰۰ میلیارد تومان تشکیل داده‌اند و قصد انجام اقدامات بزرگ اقتصادی و عمرانی با تزریق ۲ هزار میلیارد تومان در استان را دارند.

وی بیان کرد: همچنین یک مجموعه دیگر اقتصادی که افراد بسیار متمکنی هستند مقدمات احداث یک شهرک توریستی مهم را در یکی از نقاط استان تدارک دیده و توافقات اولیه را با مدیریت ارشد استان انجام داده‌اند.

وی افزود: فرصت را غنیمت می‌شمارم و از تمام متمولین استان می‌خواهم که در این برهه خاص دین خود را به کشور خود اداء کنند و ثروت خود را در حالت مال راکد نگذارند.

کد خبر : 19756

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس