سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: شنبه 6 نوامبر 2021 | 13:05 ب.ظ
استاندار اردبیل:

اعلام آمادگی ۵۴ سرمایه‌گذار برای سرمایه‌گذاری در استان اردبیل

اعلام آمادگی ۵۴ سرمایه‌گذار برای سرمایه‌گذاری در استان اردبیل استاندار اردبیل از اعلام آمادگی ۵۴ سرمایه‌گذار اردبیلی مقیم تهران برای سرمایه‌گذاری در طرح های اقتصادی و عمرانی این استان خبر داد.

سید حامد عاملی در حاشیه نشست با جمعی از سرمایه گذاران اردبیلی مقیم مرکز در دفتر امام جمعه اردبیل  اظهار کرد: این سرمایه گذاران تمایل دارند در زمینه‌های راه، راه‌آهن، واحدهای تولیدی، هتل‌سازی و شهرک سازی سرمایه‌گذاری کنند.

وی با بیان اینکه  تعدادی از شرکت‌های فعال و مطرح در حوزه‌های اقتصادی، گردشگری و عمرانی نیز در این زمینه ابراز تمایل کرده‌اند، اظهار کرد: در جلسه‌ای که با مدیران برخی از این شرکت‌ها برگزار شد، برنامه‌ها و پیشنهادهای مربوط به سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف مطرح و لیست این فرصت‌های سرمایه‌گذاری در اختیار آنان قرار گرفت تا در آینده اقدامات اساسی در حوزه پیشرفت عمران، اقتصاد و گردشگری استان را شاهد باشیم.

استاندار اردبیل با بیان اینکه با تمام توان ازسرمایه‌گذاران حمایت می‌شود، بیان کرد: زمینه توسعه هر منطقه‌ای دعوت و حمایت از سرمایه‌گذار است و این شرکت‌ها پتانسیل خوبی برای پیشبرد طرح‌های عمرانی استانی دارند تا بتوان خدمت شایسته‌ای برای مردم ارائه داد.

عاملی شرکت‌های فعال اقتصادی و عمرانی را پلی برای توسعه همه جانبه دانست و افزود: استان اردبیل به سرمایه‌گذاران بسیار نیاز دارد و در مقابل وظیفه ما نیز حل مسائل اداری آنها است چرا که با همکاری متقابل و با مشارکت جمعی کار موثر و ماندگاری را می‌توان انجام داد.

وی سرمایه گذاری در راه‌آهن، بزرگراه شمال تا جنوب، طرح‌های گردشگری و کشاورزی را از جمله پروژه‌های دارای پتانسیل بر شمرد و گفت: هر آنچه که برای اشتغال‌زایی و کسب ثروت و درآمد باشد دولت و مسئولان با آغوش باز استقبال می‌کنند و با هر گونه بروکراسی اداری در رابطه با تولید ثروت مخالفیم.

در این جلسه چند نفر از سرمایه‌گذران جهت سرمایه‌گذاری در استان اردبیل اعلام آمادگی کردند و امام جمعه اردبیل نیز آمادگی خود را در راستای حمایت از این سرمایه گذاران اعلام کرد./ایرنا

کد خبر : 19753

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس