سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 4 نوامبر 2021 | 12:45 ب.ظ
در حاشیه افتتاح کتاب شهر اردبیل مطرح شد؛

کنایه هنرمند اردبیل به نبود ایستگاه راه آهن

کنایه هنرمند اردبیل به نبود ایستگاه راه آهن هنرمند اردبیلی در آیین افتتاح کتاب شهر اردبیل از تأخیر در تکمیل راه آهن اردبیل – میانه و نبود ایستگاه قطار انتقاد کرد.

پارسا خائف در مراسم افتتاح نهمین شعبه کتاب شهر ایران در اردبیل در گفت‌و گو با خبرنگار مهر، به اتفاقات خوب فرهنگی و هنری بعد از دو سال گرفتاری مردم بر اثر بیماری کرونا در شهر اردبیل اشاره کرد و گفت: خوشحال هستم که امروز در جمع مردم اردبیل اجرای برنامه دارم و از محبت‌های بی‌دریغ آنها لذت می‌برم.

وی اظهار کرد: هر چند فرزند سبلان هستم اما در حال حاضر برای ادامه تحصیل در هنرستان اقبال آذر تبریز در رشته موسیقی مشغول بوده و سعی دارم موسیقی ایرانی را در دستگاه سه تار به عنوان هدف اصلی دنبال کنم.

این هنرمند اردبیلی تصریح کرد: در کنار تحصیل در هنرستان اقبال آذر تبریز، مشغول آموزش و آهنگ‌سازی و گذراندن دوره‌های خاص موسیقی هستم تا بیشتر بیاموزم و دوران آموزش را با کوله‌باری از مهارت و یادگیری سپری کنم.

خائف افزود: با تلاش مسئولان کشوری، استانی و مدیریت فروشگاه‌های زنجیره‌ای کتاب شهر ایران این مجموعه در ایستگاه نهم به اردبیل رسید در حالی که اردبیلی‌ها سال‌هاست در انتظار ایستگاه راه آهن و شنیدن صدای سوت قطار هستند اما امسال دریغ از پارسال.

کد خبر : 19740

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس