سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 4 نوامبر 2021 | 12:41 ب.ظ

همزمان با سراسر کشور تجمع استکبارستیزی اردبیلی‌ها برگزار شد

همزمان با سراسر کشور تجمع استکبارستیزی اردبیلی‌ها برگزار شد همزمان با یوم‌الله ۱۳ آبان تجمع استکبارستیزی مردم مؤمن و انقلابی اردبیل برگزار شد.

 در این تجمع باشکوه که در مصلای اردبیل و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد، اقشار مختلف مردم به ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان با شعارهای انقلابی و ارزشی شیطنت استکبار جهانی را محکوم کردند.

دانش‌آموزان با در دست داشتن پلاکاردها و دست نوشته‌هایی که حاوی روحیه ایستادگی ملت ایران در برابر ایادی کفر و آمریکای جنایتکار است نفرت و انزجار خود را از آمریکا، رژیم صهیونیستی و دست نشانده منطقه‌ای او اعلام کردند.

در این مراسم شرکت‌کنندگان با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر منافق انزجار خود را از استکبار جهانی و سردمداران منطقه‌ای آنها اعلام کرده و در یوم‌الله ۱۳ آبان بر تداوم راه شهدای دانش‌آموز و هم‌رزمان خود در دوران دفاع مقدس تأکید کردند.

شرکت‌کنندگان در مراسم یوم‌الله ۱۳ آبان در حالی استکبار جهانی و شیطنت آنها را محکوم کردند که از کشورهای منطقه خواستند با درک ماهیت ظالمانه آمریکا و رژیم صهیونیستی اجازه شیطنت در منطقه را نداده و از عزت و عظمت امت اسلامی به شایستگی دفاع کنند.

در این مراسم سرودهای حماسی قرائت شد و دانش‌آموزان با شنیدن این سرودهای حماسی یاد و خاطره شهدای دانش‌آموز ۱۳ آبان و دانشجویان پیرو خط امام را در تسخیر تاریخی لانه جاسوسی آمریکا گرامی داشتند.

نظیر این مراسم در همه شهرهای استان اردبیل برگزار شد که با توجه به شرایط سرد آب و هوایی استان در اغلب شهرها مراسم در مصلاها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد./مهر

کد خبر : 19734

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس